Nowe piękne szklarnie i oranżerie ZEN

oranżerii, szklarni, oranżerie, szklarniami, oranżeriami, klasycznych szklarni, Dancover, DANCOVERSHOP

Piękna szklarnia lub elegancka oranżeria to luksus, na który może sobie pozwolić większość ludzi, jeśli chcą jeszcze bardziej cieszyć się swoim ogrodem. Szklarnia lub oranżeria to piękna i użyteczna konstrukcja, którą można postawić w większości ogrodów. Szklarnia w ogrodzie to prawie magiczne miejsce, w którym można wyhodować mnóstwo pysznych warzyw, owoców i kwiatów we wszystkich kolorach tęczy. Seria ZEN obejmuje szeroką gamę wysokiej jakości szklarni i oranżerii – od kompaktowych szklarni przyściennych z poliwęglanowymi szybami po duże i zachęcające oranżerie w kształcie litery T z klasycznym szkłem hartowanym. Seria oferuje szereg klasycznych szklarni w zakresie od 3,4 m2 do 7,45 m2.

Oranżerie ZEN zapewniają cudowne poczucie spokoju

Zwłaszcza oranżerie z serii ZEN oznaczają luksus. Już wkrótce możesz cieszyć się widokiem swojej nowej oranżerii w ogrodzie. Wybieraj między oranżerią sześciokątną a dużą oranżerią w kształcie litery T – obie z tradycyjnym szkłem hartowanym. Dwie eleganckie oranżerie mają odpowiednio 7,99 m2 i 12,78 m2, a to bardzo dużo miejsca na wygodne meble wraz z różnymi zielonymi i bujnymi roślinami. Wyobraź sobie, że wchodzisz w ciszę swojej eleganckiej przystani, gdy chcesz odpocząć od zgiełku świata. Nazwaliśmy tą serię ZEN, co oznacza pokój. Nasze nowe oranżerie oferują właśnie to – ciche miejsce z dala od wszystkiego – i wciąż z pełnym widokiem na zewnątrz. Dzięki szklarni lub oranżerii w ogrodzie możesz cieszyć się ogrodem, kiedy chcesz, niezależnie od pogody.

Wybieraj pomiędzy szkłem hartowanym a poliwęglanem

Nowa seria ZEN z eleganckimi szklarniami i oranżeriami jest wyposażona zarówno w tradycyjne szkło hartowane, jak i lekki i mocny poliwęglan w zależności od wybranej szklarni. Oba rodzaje szyb zapewniają doskonałe światło wewnątrz szklarni oraz optymalne warunki wzrostu dla Twoich roślin. Ponadto, wszystkie szklarnie i oranżerie w serii ZEN mają lekki, niewymagający konserwacji aluminiowy stelaż, dzięki czemu nie musisz się martwić o łuszczenie farby gnicie lub rdzę, ale możesz skupić się na swoich cudownych roślinach w szklarni lub oranżerii.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *