Parasole zapewnią świetny styl i przyjemny cień

parasol, parasole, parasola, parasoli, profesjonalne parasole, klasy parasoli, Koncepcja parasoli, dancover, dancovershop

Parasole są nieodzownym elementem przebywania na zewnątrz w lecie, np. w ogrodzie lub nad morzem. Większość z nas uwielbia, gdy świeci słońce, ale bez parasola bardzo trudno cieszyć się przebywaniem na zewnątrz przez bardzo długi czas. Parasole zostały stworzone w jednym celu; aby zapewnić przyjemny cień. Koncepcja parasoli jest więc niezwykle prosta, ale gdy szukasz odpowiednich parasoli do swojego ogrodu, na taras, do kawiarni lub hotelu, otwiera się przed Tobą cały świat designu, materiałów i funkcjonalności. W Dancovershop.com oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości parasoli- od podstawowych modeli po profesjonalne parasole dla hoteli i innych działalności. Parasole mogą zapewniać cień w ciągu dnia, a wieczorem chronią Cię również przed opadającą rosą, dzięki czemu możesz pozostać na zewnątrz tak długo, jak chcesz, a meble i poduszki będą suche.

Najwyższej klasy parasole wspornikowe z Włoch

Wśród wielu różnych parasoli oferujemy szereg najlepszych ręcznie wykonanych włoskich parasoli w wyjątkowej jakości. Tak jak elegancki parasol na zdjęciu, Milano Braccio z falbaną, możesz zamówić parasol 350 g/m2 z Dralonu odpornego na warunki atmosferyczne, na obrotowej podstawie 360⁰, 20⁰ pochylenia, na ramie powlekanej aluminium i z drewnianym wykończeniem. Ta ekskluzywna oferta wysokiej klasy parasoli może dopełnić część wypoczynkową lub zachęcać gości w kawiarniach, restauracjach i nie tylko. Wysuwane parasole na wysięgniku są idealne, ponieważ nie ma potrzeby, aby przenosić meble, kiedy zamykasz parasol na noc. Mamy wieloletnie doświadczenie, jeśli chodzi o parasole i inny sprzęt do ogrodu i nie tylko, więc u nas zawsze znajdziesz odpowiednie rozwiązania.

Parasole na wysięgniku i zwykłe okrągłe parasole z podstawą i bez

Nasza szeroka oferta wysokiej jakości parasoli obejmuje całą gamę modeli: od podstawowego okrągłego parasola na taras, aż po duże profesjonalne parasole na wysięgniku dla hoteli i kawiarni. Wszystkie nasze parasole są wykonane z najlepszych materiałów i mają wysoką funkcjonalność, co ułatwia ich obsługę – zarówno przy mniejszych, jak i większych modelach. Dzięki wbudowanym mechanizmom korbowym i innym możesz łatwo otworzyć i zamknąć każdy parasol. Ponadto, wiele parasoli ma obrotową podstawę i można je przechylać, aby zapewnić optymalny odcień o każdej porze dnia. Pamiętaj, że niektóre z naszych ekskluzywnych parasoli mają wydłużony czas dostawy, ponieważ są wykonywane ręcznie na zamówienie. Dzięki temu otrzymasz ekskluzywny i wytrzymały parasol na wiele lat.

Odwiedź https://www.dancovershop.com/uk/products/sun-umbrellas.aspx,aby zobaczyć więcej produktów i znaleźć odpowiedni parasol na nadchodzące lato.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *