Namioty do ponownego otwarcia szkół i instytucji po kwarantannie COVID-19 i zapewnienia dystansu społecznego

https://www.dancovershop.com/pl/products/namioty-do-utrzymywania-odleglosci-od-innych-ludzi.aspx

Społeczeństwo zaczyna powoli wracać do normalnego życia popandemiiCOVID-19, jednak nadal musimy być świadomi niebezpieczeństwa zakażenia. Pomimo ponownego otwarcia szkół i instytucji nadal musimy zachowywać odpowiednią odległość – tak zwany dystans społeczny. Jeśli tego nie zrobimy, możemy nie być w stanie zatrzymać wirusa. W wielu szkołach i przedszkolach będzie za mało miejsca na zachowanie odległości, gdy dzieci do nich wrócą. Dancover oferuje elastyczne i niedrogie rozwiązanie tego problemu: przestronne i wytrzymałe namioty oraz namioty ekspresowe FleXtents®! Lekkie, mocne i trwałe konstrukcje można szybko zmontować i zapewnić sobie dodatkową przestrzeń potrzebną do oddzielenia, podziału i odizolowania grup dzieci. Dodatkowa przestrzeń umożliwia przestrzeganie oficjalnych wytycznych dotyczących COVID-19, utrzymywanie dystansu i jednoczesne kontynuowanie codziennych zadań.

Wysokiej jakości namioty i namioty ekspresowe FleXtents® jako innowacyjne rozwiązanie

Nazywamy to zjawisko „Razem, ale osobno”, kiedy wszyscy wracamy do pracy lub szkoły po COVID-19.Aby zachować odpowiednią odległość, zalecamy ustawienie jednego lub więcej namiotów, aby stworzyć dodatkową przestrzeń potrzebną do zachowania bezpiecznego dystansu. Trzeba podzielić dzieci na mniejsze grupy, aby zachować bezpieczną odległość. Nasze duże i wytrzymałe namioty spokojnie pomieszczą grupę dzieci podczas zabawy, odpoczynku, jedzenia, a nawet nauki. Namioty mają duże okna z dużym dopływem światła, co sprawia, że pozostanie wewnątrz jest bardzo przyjemne. Jeśli pozwala na to pogoda, ściany boczne można zdjąć, aby dzieci mogły bawić się w cieniu bez nadmiernego przegrzewania się. Krótko mówiąc, masz wiele możliwości zachowania bezpiecznego dystansu dzięki naszym wytrzymałym, elastycznym i niedrogim namiotom.

Namioty do utrzymywania dystansu społecznego i różne urządzenia umożliwiające ich funkcjonowanie

Podczas ustawiania namiotu lub namiotu ekspresowego ważne jest, aby postępować zgodnie z naszymi wskazówkami bezpieczeństwa i zabezpieczyć konstrukcję za pomocą jednego lub więcej naszych zestawów zabezpieczających z pasami i kołkami sztormowymi. Ponadto, jeśli zamierzasz użyć jednego lub więcej namiotów imprezowych lub ekspresowych, takich jak nasze namioty FleXtents®, najprawdopodobniej będziesz też potrzebować rozwiązań podłogowych i dywanów, aby pomieszczenie było jak najbardziej przytulne. Możemy również zaoferować różne grzejniki, jeśli chcesz ogrzać namioty lub po prostu przewietrzyć pomieszczenie. Dancover oferuje osobiste porady i wskazówki, więc możesz do nas zadzwonić, jeśli masz pytania dotyczące naszych namiotów do utrzymywania dystansu i dodatkowej przestrzeni w związku z COVID-19.

Zobacz więcej tutaj:
https://www.dancovershop.com/uk/products/tents-for-social-distancing.aspx

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *