Pawilony pergola dla idealnego cienia i eleganckiego stylu

https://www.dancovershop.com/pl/products/pawilony-pergola.aspx

Słowo pergola pochodzi z języka włoskiego i oznacza projekcję. Pierwotnie pergola oznaczała belki wystające ze ściany zewnętrznej domu wsparte na kolumnach lub filarach. Oczywiście wolnostojąca pergola jest odłączana od domu i można ją postawić w dowolnym miejscu w ogrodzie i nie tylko. Dancover oferuje szeroką gamę pawilonów ogrodowych w wielu innych rozmiarach i wzorach. Jak widać, pergolę charakteryzuje płaski dach i cztery słupy narożne. Pawilon pergola to elegancka i minimalistyczna konstrukcja zapewniająca przyjemny cień przy zamkniętym dachu. Możesz otworzyć dach, odciągając materiał na bok lub obracając listwy w zależności od wybranego rodzaju pergoli. Odporne na wiatr ściany boczne możesz zamówić osobno i zamienić pergolę San Pablo w zamknięty pawilon.

Nowoczesne i eleganckie pawilony pergola z wytrzymałych materiałów

Nasza poszerzona oferta pawilonów ogrodowych obejmuje wspaniałe pergole, które będą wyglądać niesamowicie w każdym miejscu. Nasze pergole to lekkie i solidne konstrukcje z charakterystycznym płaskim dachem wykonanym z poprzeczek, listew lub wytrzymałej tkaniny– lub kombinacji obu materiałów. W przeciwieństwie do większości naszych pawilonów ogrodowych, pergole to otwarte konstrukcje bez ścian bocznych i zasłon. Dzięki temu wizualnie pergole są znacznie lżejszymi konstrukcjami, które nie przesłonią widoku Twojego ogrodu lub innego miejsca. Bez względu na to, którą z naszych eleganckich pergoli wybierzesz, będziesz mieć wspaniałe miejsce, aby cieszyć się ogrodem, tarasem lub basenem jeszcze bardziej.

Niewymagające konserwacji materiały zapewniają więcej czasu na relaks

Oprócz naszych popularnych wolnostojących pergoli, oferujemy duży wybór wytrzymałych i trwałych zadaszeń tarasowych. Lekkie i niewymagające konserwacji zadaszenia tarasowe są bardziej podobne do oryginalnych pergoli, które nadały nazwę temu typowi pawilonu ogrodowego. Mocuje się je do ściany na tarasie lub tam, gdzie chcesz mieć przyjemny cień przy ścianie budynku lub w ogrodzie. Z zadaszeniem lub pergolą możesz mieć przyjemny cień oraz meble ogrodowe osłonięte od słońca i ochronione przed deszczem.

Wejdź na https://www.dancovershop.com/pl/products/pawilony-pergola.aspx i zobacz wszystkie nasze pergole i wiele innych pawilonów ogrodowych.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *