Budki

Budka może zapewnić Ci najwspanialsze doznania natury

Coraz więcej osób przekonywało się, jak niesamowite mogą być drewniane budki – w ogrodzie, na działce czy gdzieś w środku lasu. Zamawiając jedną z naszych pięknych i surowych drewnianych budek z trwałego drewna modrzewiowego, będziesz mieć najlepszą możliwą oprawę na wiele przytulnych godzin na świeżym powietrzu. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca w ogrodzie, ustaw budkę i zrób przed nią ognisko. Masz wszystko, czego potrzebujesz do długiej zabawy na dworze – i nawet mały deszcz nic nie zepsuje. Posiadanie surowej i przytulnej budki pozwala oderwać się od zgiełku dnia codziennego i spędzić miło czas razem z przyjaciółmi i rodziną. Dzieciom szczególnie spodobają się nasze budki, które mogą być przytulnym legowiskiem w ciągu dnia i służyć do spania w nocy – jeśli się odważą. Czasami łatwo wyobrazić sobie trolle i potwory, gdy przebywając w budce patrzy się na ciemny ogród. Piękne budki z drewna modrzewiowego staną się jeszcze bardziej zachęcające, jeśli na podłodze położysz miękkie koce i poduszki. Jeden lub więcej łańcuchów świetlnych również zrobi ogromną różnicę.

Twoja budka jest dostarczana jako zestaw do samodzielnego montażu

Zacznij od zamówienia solidnej i trwałej budki z papą dachową lub bez. Zamówienie wyślemy w ciągu 10-12 dni roboczych. Otrzymasz swoją nową budkę jako prefabrykowany zestaw montażowy, w którym różne części zostały wycięte i są gotowe do montażu. Oznacza to, że musisz złożyć budkę sam – chyba że ktoś zrobi to za Ciebie – ale na pewno warto! Bez wątpienia docenisz to wspaniałe miejsce, w którym Ty i Twoja rodzina będziecie spędzać dużo czasu w przyszłości. Zanim zaczniesz wypełniać budkę kocami i poduszkami, musisz przygotować się do złożenia konstrukcji, kładąc płyty chodnikowe lub słupki, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu drewna z wilgotną ziemią. Drewno modrzewiowe to mocny i trwały materiał, ale wilgotna gleba znacznie szybciej niż to konieczne zniszczy drewno. Inną opcją jest zbudowanie tarasu z płyty kamiennej lub podobnego materiału i umieszczenie na nim budki. W ten sposób ochronisz drewno i będziesz mógł cieszyć się tarasem wokół lub przynajmniej przed budką. Jest to również świetny sposób na uniknięcie błota przed budką, żeby nie wnosić go do środka. Tylko upewnij się, że masz miejsce ognisko przed budką, ponieważ zrobi to ogromną różnicę.

Eleganckie i solidne budki z pięknego duńskiego drewna modrzewiowego

Budka, którą możesz u nas zamówić, wykonana jest z wysokiej jakości duńskiego drewna modrzewiowego. Drewno modrzewiowe zawiera naturalną ochronę, więc w zasadzie nie trzeba stosować preparatu do ochrony drewna. Jeśli nie zastosujesz preparatu do ochrony drewna, drewno z czasem stanie się szare. Zalecamy stosowanie przezroczystego preparatu do ochrony drewna lub oleju – wtedy można długo cieszyć się wyglądem świeżego drewna. Niektórzy mogą jednak preferować piękną szarość i naturalny kolor, który będzie ładnie komponował się w ogrodach i na terenach leśnych. Tak więc to zależy od Ciebie, ale jako minimum powinieneś potraktować budkę jedną lub dwiema warstwami ekologicznego środka grzybobójczego, aby uniknąć gnicia i inwazji grzybów.

Budka Modularo ® jest stworzona z myślą o przytulnych chwilach i życiu na łonie natury

Modularo™ to marka lifestylowa skupiająca się na wysokiej jakości, trwałości i komforcie. Marka oferuje szeroką gamę trwałych produktów drewnianych, takich jak budki, wiaty, pawilony ogrodowe i domki drewniane. Piękne i wytrzymałe produkty mogą sprawić, że Twoje życie na świeżym powietrzu i w ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejsze i bardziej przytulne. Zapewniamy elegancki design, funkcjonalność i przestrzeń do życia.