CarCoons & Bike Bubbles

System ochrony CarCoon dla twojego ukochanego samochodu lub samochodu użytkowego.

System ochrony CarCoon może być uznany jako najlepsze rozwiązanie magazynowe kiedykolwiek wynalezione dla pojazdów. Jest zarówno elegancki jak i wydajny i będzie chronił Twój samochód zabytkowy, samochód na co dzień lub auto specjalne, które chcesz zabezpieczyć przed kurzem i wilgocią. CarCoon ma unikalny system aktywnego przepływu powietrza, który został opatentowany na świecie. System składa się z dmuchawy do uzdatniania powietrza, która znajduje się w środku. To zapewnia ciągły obieg powietrza przez całą dobę. Dzięki temu możesz trzymać swoje zabytkowe auto w idealnych warunkach. Ten sam innowacyjny system sprawdza się również w przypadku motocykli – w tym wypadku mówimy o CarCoon Bike Bubble.

CarCoon chroni Twoje auto przed kurzem i wilgocią.

Carcoon i Bike Bubble chronią Twoje auto lub auto użytkowe przed skraplaniem. Właściciele cennych pojazdów martwią się wilgocią podczas przechowywania i mają rację. Wysoka wilgotność oznacza bowiem duże skraplanie za każdym razem, kiedy temperatura spada poniżej punktu rosy. Wewnątrz dmuchanego CarCoona, przepływ powietrza zapobiega skraplaniu, a w przypadku ekstremalnych temperatur wbudowany został też zawór ręczny. Ten unikalny system ochroni Twój pojazd przed ciepłym, wilgotnym powietrzem skraplającym się w środku. Skraplanie jest prawdziwym wrogiem każdego przechowywanego pojazdu. Niskie temperatury – nawet z wysoką wilgotnością względną – utrzymają pojazd w suchych warunkach wewnątrz dmuchanego CarCoona lub Bike Bubble.

CarCoon i Bike Bubble – dmuchane i elastyczne rozwiązanie magazynowe.

System CarCoon jest zaskakująco łatwy w użyciu. Jedyne co musisz zrobić to rozłożyć dołączoną matę podłogową w garażu, postawić na niej swój pojazd i położyć górne poszycie na jego dachu. Następnie przymocuj górne poszycie do maty za pomocą specjalnego zamka błyskawicznego. Włącz zasilanie i po pięciu minutach Twój pojazd już będzie przechowywany w bezpiecznym środowisku. CarCoon i Bike Bubble mają system kontroli akumulatora, który je zasila i utrzymuje akumulator w idealnym stanie. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tego innowacyjnego systemu, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami w Dancover.