Garaże

Garaż z litego drewna lub metalu na samochód i nie tylko

Mocny i trwały garaż z litego drewna lub stali ocynkowanej to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz osłoniętego miejsca do zaparkowania samochodu. Jednocześnie masz też miejsce do przechowywania różnych innych przedmiotów, takich jak narzędzia ogrodowe itp. Oferujemy garaże na jeden lub dwa samochody, a także solidne garaże na motocykle, łodzie, skutery wodne, maszyny ogrodowe, rowery i inne rzeczy. Nasze garaże zapewniają dużo miejsca do bezpiecznego parkowania, a Ty szybko docenisz, że Twój samochód jest zaparkowany w odpowiednim miejscu, gdy nie jest używany. Zimą nie musisz wstawać wcześniej, aby usunąć lód czy śnieg z pojazdu – a latem samochód będzie chroniony przed szkodliwym promieniowaniem UV. Oferujemy szereg różnych garaży z litego drewna lub stali ocynkowanej, więc jesteśmy pewni, że znajdziesz taki, który Ci się spodoba.

Garaże z litego nordyckiego drewna

Posiadanie eleganckiego drewnianego garażu z litego drewna skandynawskiego nie tylko zapewni Ci osłonięte miejsce parkingowe dla Twojego samochodu – będziesz mieć również miejsce do przechowywania wielu innych rzeczy. W garażu można przechowywać narzędzia ogrodowe, rowery i wiele innych rzeczy, których używasz w ogrodzie lub w samochodzie. Wolisz garaż z naturalnego drewna? Jeśli tak, to jak najszybciej po montażu trzeba go pomalować preparatem do ochrony drewna. To jedyny sposób, aby drewno było świeże i w idealnym stanie. Możesz jednak wybrać kolor według własnych upodobań lub zastosować przezroczysty preparat, dzięki czemu możesz zawsze cieszyć się pięknym wyglądem drewna. Jeśli wolisz kolor, wybierz taki, który będzie pasował do Twojego domu lub otoczenia. Innym rozwiązaniem jest zamówienie jednego z naszych pomalowanych drewnianych garaży w kolorze jasnoszarym lub ciemnoszarym, dzięki czemu nie będziesz musiał go malować. Jednak po roku lub dłużej może być konieczne nałożenie świeżej warstwy farby.

Garaże metalowe ze stali ocynkowanej niewymagającej konserwacji

Metalowy garaż zapewni Ci również osłonięte miejsce na Twój samochód i inne rzeczy. Metalowy garaż zapewni jednocześnie miejsce do przechowywania różnych rzeczy w pobliżu samochodu i ogrodu. Możesz postawić swój nowy metalowy garaż prawie wszędzie, ale aby było bezpiecznie, skontaktuj się z gminą. Bez względu na to, gdzie go postawisz, możesz cieszyć się tym, że garaż jest zamykany w przeciwieństwie do otwartej wiaty. Przestronny metalowy garaż może służyć nie tylko do parkowania samochodu – użyj go do przechowywania maszyn ogrodowych, rowerów, motocykla, małej łodzi lub jako warsztatu. Jednak nie wszystko na raz! Nasz garaż metalowy to wysokiej jakości produkt, którym można się cieszyć przez wiele lat, bez konieczności martwienia się o rdzę, gnicie lub ogólną konserwację. Garaże są wykonane z blachy stalowej ocynkowanej, dzięki czemu posłużą przez wiele lat.

Ciesz się samodzielnym montażem nowego garażu

Wszystkie nasze metalowe i drewniane garaże są dostarczane jako prefabrykowany zestaw montażowy. Zalecamy, aby przy montażu były obecne dwie osoby, ponieważ niektóre części mogą być ciężkie, a montaż wymaga precyzji. Niezależnie od tego, czy wolisz garaż drewniany, czy metalowy, wszystkie muszą stać na płaskiej i stabilnej podstawie, takiej jak beton, płyty chodnikowe lub drewno. Jeśli garaż nie będzie stał na odpowiednim fundamencie, drzwi i okna mogą nie działać właściwie. Masz pytania dotyczące naszych drewnianych lub metalowych garaży? Skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailem lub skorzystaj z czatu.