Koce polarowe

Koce polarowe są zawsze miękkie i przytulne.

Koce polarowe są idealne, gdy robi się trochę chłodno lub wietrznie, gdy jesteś na zewnątrz - na tarasie, na plaży, na żaglówce lub w podobnym miejscu. Ponadto, ładna narzuta lub koc leżący na kanapie dodaje przytulności. Będzie ładnie wyglądać i przyda się, jeśli chcesz przykryć nogi wieczorem lub gdy chcesz się zrelaksować i czuć się komfortowo i ciepło. Dancover oferuje grube i ciepłe koce z polaru. Planujesz imprezę, spotkanie rodzinne lub inne wydarzenie na świeżym powietrzu? Pamiętaj, aby zamówić koce lub narzuty, abyś mógł zadbać o swoich gości, jeśli w trakcie imprezy będzie im zimno. Mając miękki koc z polaru lub sztucznego futra, możesz sprawić, że Twoim gościom będzie ciepło i wygodnie przez cały wieczór aż do nocy.

Koce z polaru na imprezę w namiocie.

Koce z polaru od Dancover są miękkie, grube i ciepłe - a zarówno nasze koce z polaru, jak i narzuty ze sztucznego futra można prać, dzięki czemu można ich używać na zewnątrz na tarasie, zabierać na plażę, na wycieczkę, do lasu i podczas imprez w namiocie. Czy lubisz przebywać na otwartej przestrzeni? Nie ma nic lepszego niż wieczorne ognisko, może trochę muzyki i ciepły koc lub narzuta, abyś nie zmarzł i mógł cieszyć się przebywaniem na zewnątrz tak długo, jak chcesz.

Koce polarowe do kawiarni i restauracji.

Koce z polaru są również popularne w kawiarniach i restauracjach, gdy podawane są gościom na zewnątrz. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo polarowych koców dla swoich gości, aby mogli korzystać ze strefy zewnętrznej wieczorem i w nocy. Dzięki miękkim i ciepłym narzutom i kocom z polaru możesz mieć pewność, że Twoi goście poczują się mile widziani. Nasze miękkie koce polarowe są wykonane w 100% z poliestru z mocnymi szwami. Mierzą 130 x 160 cm i można je prać w 30°.