Maty i śpiwory

Maty i śpiwory dla większego komfortu na zewnątrz.

Większość z nas wie, że dobry sen jest bardzo ważny, jeśli chcesz obudzić się świeży i naładowany energią. Podczas wypadu na kemping komfort spania jest nieco gorszy niż w łóżku, ale dzięki naszym materacom, matom i śpiworom możesz cieszyć się cudownym snem w nocy. Oferujemy samopompujące maty do spania, które są łatwe do nadmuchiwania i opróżniania oraz do zwijania i przenoszenia. Nasze materace są nieco większe, ale jeszcze wygodniejsze, ponieważ są miękkie, grube i bardzo przyjemne do spania. Możesz zamówić poduszki dmuchane pojedyncze lub podwójne. Materace również doskonale sprawdzą się jako łóżko dla gości w domu.

Maty i śpiwory na wspaniałą przygodę.

Maty i śpiwory są niezbędne, gdy wybierasz się na wyprawę kempingową w dzicz lub po prostu gdzieś na pole namiotowe. Dancover oferuje szeroką gamę wysokiej jakości namiotów kempingowych w bardzo konkurencyjnych cenach, a podczas nocowania w namiocie musisz mieć przy sobie maty i śpiwory. Jedź na kemping z nowoczesnymi udogodnieniami, takimi jak łazienka, kuchnia i plac zabaw dla dzieci - lub w dzicz, gdzie będziesz spędzać czas na łonie natury. Dzięki naszym matom i śpiworom będziesz się świetnie bawić wszędzie tam, gdzie zdecydujesz się rozbić namiot.

Dancover oferuje duży wybór sprzętu kempingowego.

Jeśli potrzebujesz trochę więcej komfortu niż maty do spania, wypróbuj nasze wygodne nadmuchiwane poduszki. To luksusowy sposób na spanie podczas biwakowania. Zapomnij o twardej glebie, wilgotnej ziemi lub małych skałach i chrząszczach. Gruby, wypełniony powietrzem materac będzie Cię izolował, abyś mógł obudzić się suchy i szczęśliwy. Miękkie welurowe wykończenie sprawia, że jest przyjemny w dotyku a śpiwór pozostaje na swoim miejscu. Nasze śpiwory są stworzone na wakacje na kempingu, a także na kilka nocy podczas krótkiej wycieczki. Używaj śpiwora ciasno zapiętego na zamek lub jako koc przy temperaturze w zakresie od -10⁰ C do 24⁰ C. Odwiedź Dancovershop.com i zobacz wszystkie inne rzeczy, które oferujemy na wyprawę na łono natury.