Namioty dzwonkowe tipi

Namioty dzwonkowe tipi sprawią, że kemping będzie o wiele bardziej elegancki.

Jeśli chcesz cieszyć się naturą z bliska, a jednocześnie mieć odrobinę komfortu i luksusu, wybierz namiot tipi. Popularny i przestronny namiot dzwonkowy zapewni idealną oprawę Twoich przygód na łonie natury – lub we własnym ogrodzie. Do namiotu tipi, możesz wstawić prawdziwy materac, a nie cienką matę. Możesz również mieć grzejnik, dzięki czemu nie zmarzniesz w nocy. I trochę eleganckiego oświetlenia, a nie tylko latarki, kiedy potrzebujesz dobrego światła wieczorem. W ciągu ostatnich kilku lat glamping stał się bardzo popularny i do pewnego stopnia zastąpił tradycyjny kemping. Wybierz się na glamping, aby odkrywać naturę w namiocie tipi i ciesz się dużym komfortem i stylem. To oczywiście słowa „glamour” i „camping” utworzyły nowe słowo glamping. To świetne i łatwo rozpoznawalne słowo opisujące nowe i popularne zjawisko.

Nasze namioty dzwonkowe TentZing® tipi są idealne do glampingu.

Klasyczne i eleganckie namioty tipi są idealne do glampingu. Ulepsz swój tradycyjny kemping dzięki przestronnemu namiotowi tipi i przeżyj ekskluzywny pobyt na łonie natury – z dobrym stylu i komforcie. Możesz użyć eleganckiego namiotu dzwonkowego tipi TentZing® na wyprawę na kemping lub zrobić stałą bazę w domu w ogrodzie. Rozstaw piękny namiot tipi w swoim ogrodzie, abyś mógł wybrać się na glamping za każdym razem, gdy masz ochotę na odrobinę luksusu. Eleganckie namioty tipi TentZing® zapewnią idealne warunki dla wspaniałego biwakowania w dowolnym miejscu. Poszycie naszych popularnych namiotów tipi jest wykonane z płótna bawełnianego o gramaturze 280 g/m², a podłoga z PCV z funkcją ripstop o gramaturze 540 g/m². Poszycie posiada wodoodporność 1000 mm, a podłoga 3000 mm. Jedną ważną rzeczą, którą zauważysz, wchodząc do jednego z tych namiotów dzwonowych, jest zwiększona wysokość kalenicy, która zapewnia cudownie przestronne pomieszczenie.

Akcesoria glampingowe, aby dodać jeszcze więcej stylu i luksusu.

Oferujemy kilka wspaniałych akcesoriów do różnych namiotów tipi – między innymi matę w kształcie półksiężyca na podłogę. Mata składa się z dwóch części w kształcie półksiężyca z eleganckim wzorem ze 100% polipropylenu o eleganckim splocie. Mata pokrywa podłogę wewnątrz namiotu dzwonkowego i tworzy wspaniały wygląd. Oferujemy również łukowe zadaszenie do zamontowania przed namiotem tipi. Zadaszenie stworzy osłonięte wejście do namiotu. Wykonane jest z płótna bawełnianego pasującego do namiotu. Ochroni wejście, a jednocześnie zapewni dodatkowe miejsce na torby, buty i inne rzeczy, których nie chcesz trzymać w namiocie. Z namiotem tipi możesz wybrać się na glamping i doświadczyć natury z bliska, odpocząć i cieszyć się wspaniałym jedzeniem przygotowanym przy ognisku przed namiotem. Klasyczny i elegancki namiot tipi TentZing® jest idealny na wspaniałe przygody glampingowe.