Pergole bioklimatyczne

Piękne pergole bioklimatyczne dla dobrego życia w ogrodzie

Ważną cechą popularnych pergoli bioklimatycznych jest możliwość otwierania i zamykania dachu. Pergola bioklimatyczna to prosta i elastyczna konstrukcja stworzona, aby zapewnić Ci schronienie, gdy chcesz spędzić czas na świeżym powietrzu. Pergola bioklimatyczna oznacza, że możesz cieszyć się swoim ogrodem w cieniu, gdy świeci słońce i być osłoniętym, gdy pada deszcz – korzystając z tej samej pergoli. Oferujemy bioklimatyczną pergolę z ruchomymi metalowymi listwami w dachu lub bardziej miękką wersję z dachem wykonanym z wytrzymałej tkaniny. Oba rodzaje pergoli mają elastyczny dach, który można otwierać lub zamykać w zależności od pogody i nastroju. Niezależnie od tego, czy masz ochotę cieszyć się pełnym słońcem, czy też przyjemnym cieniem - po prostu otwórz lub zamknij dach. Co więcej, możesz używać swojej bioklimatycznej pergoli otwartej ze wszystkich stron bez żadnych ścian bocznych ani parawanów – lub możesz zainstalować jedną lub więcej ścian bocznych, aby mieć więcej prywatności.

Pergola bioklimatyczna może dostosować się do pogody

Jednym z powodów, dla których nasze pergole bioklimatyczne są tak popularne, jest przede wszystkim to, że wyglądają elegancko i zachęcająco wszędzie, gdzie je postawisz. Ale pergole to znacznie więcej niż tylko wspaniały wygląd – ich elastyczność również odgrywa ważną rolę. Mając jedną z tych nowoczesnych i minimalistycznych pergoli możesz spędzać czas w ogrodzie kiedy tylko chcesz – w słońcu i podczas deszczu. Listewki w dachu można otwierać i zamykać za pomocą uchwytu – lub, jeśli posiadasz pergolę bioklimatyczną z miękkim dachem – za pomocą dołączonego pilota. Jeśli na zewnątrz zacznie padać, po prostu zamknij dach. Dach ochroni Cię przed deszczem i sprowadzi wodę w dół wewnątrz nóg pergoli. Co więcej, możesz stworzyć pergolę, jaką chcesz, dodając ściany boczne, parawany, zasłony, ściany żaluzjowe, przesuwane drzwi ze szkła hartowanego itp.

Pergole bioklimatyczne z mocnym i trwałym aluminiowym stelażem

Nasze pergole bioklimatyczne to solidne konstrukcje z mocnym aluminiowym stelażem i trwałymi metalowymi listwami w dachu. Konstrukcja jest solidna i ciężka, ale nadal musisz przymocować pergolę do podstawy. Dodaj ściany boczne lub parawany do swojej pergoli, abyś mógł używać otwartej konstrukcji jako pawilonu ogrodowego, gdy jest chłodno lub wietrznie. Pamiętaj, że ruchome listwy w dachu regulują nie tylko dopływ słońca - mogą również kontrolować ilość i kierunek powietrza, a tym samym wentylację. Kiedy dodasz do pergoli miękkie ściany boczne, zasłony, a zwłaszcza moskitierę, możesz również pozostać wewnątrz bez obaw o latające owady. Masz pytania dotyczące naszych pergoli bioklimatycznych – lub innych pawilonów ogrodowych i innych produktów? Zadzwoń do nas, wyślij e-mail lub skorzystaj z naszego Czatu.