Roboty basenowe

Roboty basenowe pomagają utrzymać basen w czystości

Robot basenowy to ciężko pracujące małe urządzenie zaprojektowane do utrzymywania basenu w czystości i porządku. Kiedy masz basen w ogrodzie, nieuniknione jest, że będą wpadać do niego liście i brud. Używaj przykrycia basenu, gdy basen nie jest używany, aby zapobiec wpadaniu liści i innych zanieczyszczeń do wody. Nadal jednak musisz od czasu do czasu skorzystać z robota basenowego. Pompa basenowa i skimmer usuną większość zanieczyszczeń pływających w wodzie, podczas gdy robot oczyści dno i boki basenu. Ważne jest, aby regularnie korzystać z robota – zwłaszcza, gdy basen jest często używany. Niezależnie od tego, czy masz basen wkopany w ziemię czy naziemny, musisz o niego dbać, aby przez cały czas cieszyć się czystą i zachęcającą wodą.

Regularnie korzystaj z robota basenowego

Baseny są na ogół bardzo często używane w okresie letnim – zwłaszcza gdy pogoda jest ładna, a temperatura wysoka. Dzieje się tak również wtedy, gdy woda nie jest przezroczysta z powodu światła słonecznego i nie tylko. Dlatego w szczycie sezonu należy często korzystać z robota basenowego. Jednocześnie musisz zwracać uwagę na poziom pH w wodzie i w razie potrzeby go regulować. Nie musisz poświęcać dużo czasu na konserwację basenu, ale musisz włożyć trochę pracy, aby woda była świeża i zachęcająca. Przykrywaj basen, gdy nie jest używany.

Roboty basenowe i wiele innych akcesoriów basenowych

Zamawiając jeden z naszych popularnych zestawów basenowych, będziesz mieć większość rzeczy potrzebnych do korzystania z basenu. Robot basenowy nie jest jednak wliczony w cenę. Niezależnie od tego, czy masz basen wkopany z ziemię, czy bardziej przystępny cenowo basen ze stalowym stelażem, robot basenowy pomoże Ci uzyskać czysty i zachęcający basen. Filtr basenowy i skimmer zrobią swoje, ale bez robota basenowego woda szybko zrobi się brudna. Ponadto oferujemy sprzęt pomiarowy do regularnego badania wody, a także zadaszenie basenu i wiele innych akcesoriów. Wybierając robota basenowego, wybierz taki, który będzie pasował do rozmiaru Twojego basenu. Oferujemy małe roboty basenowe bez kabli, a także duże i mocniejsze urządzenia do większych basenów. Jeśli masz pytania dotyczące naszych robotów basenowych – lub ogólnie basenów – skontaktuj się z naszymi ekspertami telefonicznie, e-mailem lub skorzystaj z naszego czatu.