Sauny drewniane

Drewniane sauny z naturalnego drewna

Wyobraź sobie drewnianą saunę w swoim ogrodzie. Możesz ją włączyć i cieszyć się przyjemnym ciepłem dokładnie wtedy, kiedy masz na to ochotę – i sam decydujesz, czy chcesz dzielić saunę z kimkolwiek. Możesz zamówić klasyczny domek lub drewnianą saunę beczkę, w zależności od tego, co lubisz. Nasze popularne sauny zewnętrzne wykonane są z trwałego i naturalnego świerku skandynawskiego. Cała idea wykorzystania ciepła do relaksu i kontemplacji sięga tysięcy lat wstecz. Używanie parnego, gorącego pomieszczenia do relaksu i leczenia obolałych mięśni było stosowane przez ludzi na całym świecie. Jak być może wiesz, słowo „sauna” wywodzi się z języka fińskiego, gdzie po raz pierwszy znaleziono to słowo w formie pisemnej w 1112 roku. Właściwie „sauna” to jedyne fińskie słowo, które trafiło do języka angielskiego i innych. Słowo to oznacza po prostu „kąpiel” lub „łaźnię”, a często wizyta w saunie jest połączona z kąpielą w jeziorze lub innej wodzie.

Piękne sauny do relaksu i łagodzenia bólu mięśni

Gorąca sauna to wielki luksus, jeśli cenisz sobie kojące ciepło. Kiedy czujesz, że temperatura Twojej skóry i tętno wzrasta, Twoje ciało się rozgrzewa, a serce zaczyna szybciej bić. Wkrótce zaczniesz się pocić, a przyjemne uczucie relaksu rozprzestrzeni się po całym ciele. Jak być może już wiesz, spędzanie czasu w saunie daje wspaniałe poczucie radości, przez gruczoły dokrewne. Posiadanie sauny w ogrodzie to wartościowy czas po pracy lub po prostu wtedy, gdy masz na to ochotę. Kiedy wracasz do domu po stresującym dniu w pracy lub ćwiczysz i masz obolałe mięśnie – Twoje ciało pokocha wizytę we własnej saunie w ogrodzie.

Elegancka drewniana sauna robi różnicę

Jeśli masz kilka metrów kwadratowych gdzieś w ogrodzie, masz miejsce na jedną z naszych eleganckich drewnianych saun. Możesz zamówić drewnianą beczkę lub klasyczny domek. Oba rodzaje saun wykonane są z mocnego i naturalnego świerku skandynawskiego. Różne rodzaje drewnianych saun będą wyglądać świetnie w każdym miejscu Twojego ogrodu i zapewnią Ci niekończące się godziny relaksu i przyjemności. Posiadamy drewniane sauny z jednym lub dwoma pomieszczeniami i innymi udogodnieniami. Posiadanie własnej sauny umożliwia zafundowanie sobie miłego spędzenia czasu w dowolnym momencie. Pozbądź się stresu i obolałych mięśni i baw się w jednej z naszych pięknych drewnianych saun.

Wybierz piec do sauny, który będzie dla Ciebie odpowiedni

Pamiętaj, że nasze różne sauny są dostarczane bez pieca. Piec należy zamówić osobno razem z sauną lub kiedy tylko chcesz. Jak wiesz, piec do sauny jest tym, co sprawia, że dzieje się magia. Możesz zamówić klasyczny piec do sauny ze stali nierdzewnej, a może wolisz coś bardziej zaawansowanego – jak nasz piec w kształcie kropli wody wiszący na ścianie. Kultowe kamienie do sauny są dołączone do obu typów pieców. Pamiętaj, że do podłączenia pieca potrzebujesz uprawnionego elektryka.