Wiaty drewniane

Solidne wiaty na samochód i inne rzeczy

To po prostu wspaniałe uczucie móc zaparkować w osłoniętym miejscu za każdym razem, gdy wracasz do domu – lub tam, gdzie zdecydowałeś się ustawić wiatę. Wiata jest prostą konstrukcją, ale dobrze ochroni Twój samochód przed warunkami atmosferycznymi. Oferujemy metalowe wiaty garażowe niewymagające konserwacji lub z litego drewna skandynawskiego. Dzięki eleganckiej, wysokiej jakości wiacie garażowej możesz zaparkować samochód i zapomnieć o deszczu, śniegu i szkodliwym promieniowaniu UV. Po prostu parkujesz samochód pod wiatą i będzie gotowy następnym razem, gdy będziesz go potrzebować. Szczególnie zimą zaoszczędzisz dużo czasu na usuwaniu śniegu i lodu z pojazdu. A latem auto nie nagrzewa się tak bardzo jak w bezpośrednim słońcu. Wolnostojące wiaty garażowe można postawić prawie wszędzie, ponieważ ich projekt i styl dobrze komponuje się z większością typów domów, zarówno starych, jak i nowych. Oferujemy wiaty w neutralnych kolorach, z naturalnego drewna lub w prawie dowolnym kolorze, jeśli sam je pomalujesz.

Wiaty z naturalnego drewna lub niewymagającego konserwacji metalu

Oferujemy nowoczesne, niewymagające konserwacji wiaty garażowe z malowanego proszkowo aluminium z dachem z poliwęglanu odpornego na promieniowanie UV. Arkusze poliwęglanu w dachu są prawie nietłukące i przetrwają wiele lat. Wiaty są łatwe w montażu, ale montaż wymaga minimum dwóch osób. Gdy wiata zostanie złożona i przymocowana do podstawy, nie musisz martwić się gniciem, rdzą czy łuszczeniem farby. W pewnym momencie wiata może wymagać wyczyszczenia, wtedy wystarczy użyć węża ogrodowego i miękkiej szczotki.

Klasyczne wiaty garażowe z drewna skandynawskiego

Twoja wiata jest dostarczana jako prefabrykowany zestaw montażowy – obejmuje to wiaty wykonane z drewna skandynawskiego. Musisz mieć kogoś do pomocy przy montażu ponieważ niektóre części są ciężkie. Po otrzymaniu wiaty postępuj zgodnie z dołączoną instrukcją. Jeśli zamówiłeś wiatę z naturalnego drewna, jak najszybciej po montażu musisz zastosować dobrej jakości preparat do ochrony drewna, aby je zabezpieczyć i utrzymać wiatę w idealnym stanie przez wiele lat. Użyj przezroczystego preparatu, jeśli chcesz cieszyć się wyglądem naturalnego drewna lub użyj preparatu w ulubionym kolorze.

Używaj wiaty do innych celów

Oprócz oczywistego – zaparkowania samochodu pod wiatą – w ciągu roku konstrukcję można wykorzystać do wielu innych rzeczy. W lecie można jako zadaszenie nad stołem jadalnym, kącikiem wypoczynkowym, kojcem dla dzieci, a może jacuzzi. Sprawdzi się również jako wiata na rowery, małą łódkę i inne rzeczy. Niektórzy zdecydowali się podzielić użytkowanie wiaty na pory roku. Zimą wykorzystują ją do parkowania samochodu. Latem jako zadaszenie tarasu, na którym mogą siedzieć przy każdej pogodzie – w cieniu lub osłonięci przed lekkim deszczem. Masz pytania dotyczące naszych wiat garażowych z metalu lub drewna? Skontaktuj się z nami e-mailem lub skorzystaj z czatu.