Zabudowy koszy na śmieci

Zabudowa kosza na śmieci do organizowania i zakrycia pojemników na śmieci

Zabudowa kosza na śmieci to łatwe i niedrogie rozwiązanie pozwalające utrzymać porządek i ład w pojemnikach przed domem lub firmą. Oferujemy różne rodzaje zabudowy – niektóre wykonane specjalnie do tego celu, inne mogą być również używane do innych rzeczy. Oba rodzaje są przeznaczone do standardowych koszy o pojemności 240 l, nazywanych pojemnikami na kółkach, koszami na surowce wtórne lub po prostu koszami na śmieci. Oferujemy zabudowę na 1 lub więcej pojemników. Połącz dwa lub więcej rozwiązań, aby zrobić miejsce na wszystkie pojemniki. Wtedy Twój podjazd, strefa wejściowa, podwórko i inne miejsca mogą wyglądać ładnie i schludnie pomimo stojących koszy na śmieci.

Zabudowa kosza na śmieci z różnych materiałów

Oferujemy różne zabudowy koszy na śmieci z materiałów takich jak niewymagający konserwacji WPC (kompozyt drewniano-plastikowy), naturalne drewno i stal ocynkowana. Wiemy, że nikt nie chce mieć koszy na kółkach obok domu, ale dzięki eleganckiej zabudowie możesz sprawić, że wszystko będzie ładnie wyglądało i będzie uporządkowane. WPC przypomina drewno i będzie wyglądać solidnie i elegancko, gdziekolwiek je postawisz. Rozwiązanie ze stali ocynkowanej wygląda jak metalowa szopa, którą można zamknąć na zamek. Zapomnij o rdzy lub gniciu, ponieważ zabudowa pozostanie taka sama przez lata. Zabudowa kosza na śmieci pomaga maksymalnie wykorzystać fakt, że potrzebujemy kilku pojemników, aby przetwarzać wszystkie nasze śmieci do recyklingu. Zabudowa z WPC jest wstępnie zmontowana, łatwa w montażu i możesz zapomnieć o gniciu, rdzy lub łuszczeniu.

Zabudowa kosza na śmieci, aby Twój podjazd i podwórko wyglądały ładnie

Posiadanie naszej zabudowy na kosze na śmieci z miejscem na jeden lub więcej pojemników na kółkach o pojemności 240 l lub podobnych może pomóc w utrzymaniu ładnego i uporządkowanego podjazdu, wiaty garażowej lub podwórka. Wybierz zabudowę, która całkowicie zakryje pojemniki i uniemożliwi innym korzystanie z nich – pamiętaj tylko, aby otworzyć zabudowę, gdy śmieciarka przyjedzie opróżnić pojemniki. Innym rozwiązaniem są otwarte zabudowy do przechowywania koszy, które zapewniają jedynie eleganckie obramowanie wokół pojemników. Takie rozwiązanie zapewnia swobodny dostęp do pojemników w każdej chwili. Wreszcie możesz zamówić drewniany schowek lub stalową wiatę na swoje pojemniki. Wszystkie nasze różne rozwiązania do przechowywania pojemników zapewniają łatwy dostęp do nich i pomagają utrzymać ogród i inne miejsca w czystości.

Inne sposoby na ukrycie i uporządkowanie koszy na śmieci

Jak wspomnieliśmy, niektóre z naszych stalowych i drewnianych wiat na rowery można również wykorzystać do uporządkowania koszy na śmieci. Drewniane wiaty rowerowe mają miejsce na dwa kosze, a stalowe mogą pomieścić więcej. Dla przypomnienia, jeśli zamówisz jedną z naszych nowoczesnych i wytrzymałych wiat, będziesz mieć miejsce na kilka pojemników, które będą osłonięte i ustawione w pobliżu drogi. W ten sposób możesz wynieść śmieci i umieścić je w koszach, gdy i tak zamierzasz korzystać z samochodu. Jednocześnie kosze będą znajdować się w pobliżu drogi, aby śmieciarze mieli do nich szybki i łatwy dostęp.