Z basenem lato jest znacznie lepsze!

https://www.dancovershop.com/pl/products/baseny.aspx

Posiadanie basenu w ogrodzie lub na działce jest najwspanialszą rzeczą zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wyobraź sobie gorący letni dzień, kiedy możesz wyjść do ogrodu i ochłodzić się w basenie. Możesz wybrać basen wkopywany lub zamówić jeden z naszych basenów wolnostojących. Czasami ten drugi rodzaj nazywamy basenem naziemnym. Bez względu na to, co wybierzesz, basen to świetna zabawa. Dancover oferuje baseny w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać basen dopasowany do Twoich potrzeb w zależności od liczby członków rodziny, wielkości ogrodu i wieku dzieci. Zamawiając basen od Dancover na pewno otrzymasz produkt z wysokiej jakości materiałów i bardzo funkcjonalny.

Zestawy basenowe ze wszystkim, czego potrzebujesz, aby rozpocząć

Nasze pakiety lub zestawy basenowe zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć– oprócz wody! Jeśli wolisz basen wkopywany, będzie to wymagało trochę więcej pracy. Bez wątpienia taki basen będzie wyglądać niesamowicie i bardziej dyskretnie niż basen naziemny. Z drugiej strony, basen naziemny będzie bardziej widoczny w ogrodzie i kiedy wypełni się roześmianymi dziećmi i dorosłymi wygrzewającymi się w słońcu będzie to wspaniały widok.

Ułatwiliśmy utrzymanie basenu w czystości!

Wszyscy chcą mieć basen z czystą i zachęcającą wodą. Aby woda była czysta będziesz potrzebował filtra basenowego, skimmera, może robota do czyszczenia i sprzętu do regularnego testowania wody. Liście i kurz zawsze będą wpadały do basenu, ale skimmer zbierze część brudu z powierzchni, a odkurzacz zrobi to samo na dnie. Zapomnij o ciężkim piasku do filtra basenu. Worek z kulkami filtracyjnymi 350 g może zastąpić 25 kg piasku. Dzięki naszym nowym kulkom filtracyjnym uzyskasz ponad 20 razy większą powierzchnię filtra w porównaniu do piasku. Kulki zatrzymują cząsteczki w wodzie aż do 10 mikronów, podczas gdy piasek może wychwycić tylko cząstki do 40-50 mikronów.

Basen dla całej rodziny będzie wielkim sukcesem

Pamiętaj, że możesz z łatwością bawić się z kilkoma osobami w dużym basenie, ale będzie to trudne, jeśli zamówisz za mały basen. Bez względu na to, co wybierzesz, możemy pomóc Ci znaleźć rzeczy, których potrzebujesz do swojego nowego basenu. Masz pytania dotyczące naszych basenów lub akcesoriów? Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni basen lub akcesoria, których potrzebujesz, aby mieć jak najlepsze wrażenia z kąpieli za każdym razem!

Znajdź odpowiedni basen tutaj: https://www.dancovershop.com/uk/products/pools.aspx

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *