Kurnik do ogrodu rodzinnego i nie tylko

https://www.dancovershop.com/pl/product/ST161000.aspx

Nasz uroczy kurnik z wybiegiem będzie wyglądać niesamowicie w Twoim ogrodzie, na farmie gdzieś na obrzeżach miasta lub na wsi. W kurniku jest miejsce dla 4-6 niosek– które zapewnią Ci mnóstwo świeżych, ekologicznych jaj przez cały rok, w zależności od rodzaju kurczaków. Zauważyliśmy wzrost zainteresowania hodowaniem kurczaków wraz z zainteresowaniem żywnością organiczną, produktami z własnej uprawy i zdrowym trybem życia. Oprócz aspektu organicznego, hodowanie kurczaków może być bardzo uspokajające. Masz dzieci? Na pewno kochają zwierzęta i mogą godzinami je oglądać i bawić się z nimi.

Kurnik z wybiegiem i wieloma drobnymi szczegółami

Nasz kurnik z wybiegiem ma zewnętrzną skrzynkę lęgową z dwoma oddzielnymi pomieszczeniami i drewnianą wysuwaną tacę z cynkiem dla łatwego czyszczenia. Kurnik jest w komplecie z drabiną, grzędami i przesuwanymi drzwiami do wentylacji. Musisz sam zbudować kurnik, ale jeśli masz kogoś do pomocy, zajmie to tylko kilka godzin. Drzwi otwiera się i zamyka z zewnątrz. Kurnik jest dobrze chroniony przed czynnikami atmosferycznymi, ponieważ dach jest całkowicie pokryty asfaltowym pokryciem dachowym. Jeśli chcesz mieć więcej miejsca dla kurczaków i kur, oferujemy przedłużenie1x1,5 m. Przedłużenie wybiegu ma drewniany stelaż, 1 drzwi oraz boki i górę z ocynkowanej siatki drucianej.

Kurnik jako część nowego stylu życia

Posiadanie kurnika może być początkiem nowego stylu życia z ekologicznymi jajami i domowymi produktami. Aby zoptymalizować wydajność, oferujemy szeroką gamę szklarni w wielu rozmiarach, wzorach i materiałach. Połączenie kurnika i szklarni byłoby spełnieniem marzeń wielu współczesnych rodzin, jeśli masz na to miejsce w ogrodzie. Jeśli zamierzasz hodować kurczaki po raz pierwszy, przygotuj się do tego, rozmawiając z ludźmi, którzy już tego próbowali lub poszukaj informacji w Internecie. Musisz mieć pewność, że Twoje kurczaki będą miały miejsce na skrobanie, jedzenie, kąpiele w kurzu i robienie tego, co robią inne kurczaki. Będziesz miał niesamowitą zabawę, mając żywe kurczaki w ogrodzie i świeże jajka każdego ranka.

Dowiedz się więcej o kurnikach tutaj:
https://www.dancovershop.com/pl/product/ST161000.aspx

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *