Przezroczyste plandeki zapewniają lekką i wytrzymałą ochronę

Przezroczyste plandeki zapewniają lekką i wytrzymałą ochronę

Przezroczyste plandeki są ważną częścią naszej szerokiej oferty mocnych i niedrogich plandek. W rzeczywistości, oferujemy największy wybór plandek na rynku. Bez względu na to, co potrzebujesz osłonić, ochronić lub przechowywać, na pewno znajdziesz u nas odpowiednią plandekę. Sprawdź szeroki wybór na Dancovershop.com. Tutaj znajdziesz mocne i niedrogie plandeki od PE 65 g/m2 aż po ciężkie plandeki PCV 600 g/m2 – wszystkie w różnych rozmiarach i kolorach. Oferujemy lekkie i niedrogie plandeki dla klientów prywatnych, jak również mocne plandeki dla profesjonalistów w wielu różnych branżach w bardzo konkurencyjnych cenach. Oferujemy plandeki wzmacniane, plandeki do ogrodzeń, plandeki do kamuflażu, plandeki na rusztowania and folię szklarniową.

Przezroczyste plandeki do specjalnego przechowywania i więcej

Wśród wielu różnych plandek, polecamy naszą przezroczystą plandekę PE Extreme, która dorównuje znacznie cięższym i droższym plandekom. Niezwykle wytrzymała wielowarstwowa przezroczysta plandeka jest idealna do wielu różnych rodzajów przykrywania i przechowywania. Szczególnie dobrze nadaje się do osłaniania i ochrony “niestandardowych” obiektów, takich jak łodzie na stelażu lub bez. Korzystając z przezroczystej plandeki PE Extreme, wraz z ramą łodzi lub stelażem, możesz pracować pod łodzią a nie tylko na łodzi. W związku z pracami budowlanymi, półprzezroczyste plandeki przepuszczają światło, a także zapewniają skuteczną ochronę przed deszczem i nie tylko. Nasze mocne, przezroczyste plandeki nadają się również do pokrycia obszaru placu zabaw dla dzieci, podczas na pikniku, nad budami i innymi obszarami, gdzie trzymasz mniejsze zwierzęta na zewnątrz.

Przezroczyste plandeki są mocniejsze niż większość innych

Ta wyjątkowo mocna, wielowarstwowa plandeka przezroczysta jest laminowana krzyżowo. Otrzymujesz plandekę o dużej wytrzymałości i ekstremalnej odporności na rozdarcia, co sprawia, że ​​nadaje się doskonale do pokrywania dziwnie ukształtowanych przedmiotów z narożnikami i krawędziami. Plandeka jest wodoodporna, odporna na promieniowanie UV, mrozoodporna i w 100% nadaje się do recyklingu. Aluminiowe oczka są wzmocnione ultradźwiękowo spawanym tworzywem sztucznym. Oczka są umieszczone w odległości 1 m, aby ułatwić zapięcie i zabezpieczenie plandeki. Narożniki mają ponadto podwójne warstwy dla maksymalnej wytrzymałości i trwałości.

Największy asortyment plandek na rynku

Niezależnie od tego, czy jesteś klientem prywatnym, czy też poszukujesz plandeki do celów zawodowych, znajdziesz tutaj największy asortyment plandek na rynku. Nasi eksperci są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych przezroczystych plandek, innych plandek lub jakichkolwiek innych rozwiązań magazynowych w sklepie. Skontaktuj się z nami telefonicznie, przez e-mail lub czat.

Share

Recent Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *