Pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe dla wygody i ochrony w ogrodzie.

Proponujemy pawilony ogrodowe w różnych kształtach i rozmiarach, które zapewnią schronienie i cień. W pawilonie na tarasie lub w innym miejscu w ogrodzie będziesz miał idealne miejsce na odpoczynek lub przyjmowanie gości. Dancover oferuje różne rodzaje pawilonów, takich jak namioty FleXtents lub ręcznie wykonane pawilony stacjonarne, które będą stale na zewnątrz.

Pawilony ogrodowe są zarówno elastyczne jak i wytrzymałe.

Pawilony takie jak namioty FleXtents od Dancover są marką nr 1 w Europie i można je zobaczyć na imprezach prywatnych oraz firmowych. Namioty FlexTents są wynikiem wieloletniego innowacyjnego rozwoju tego produktu z naciskiem na jasne, mocne i przenośne rozwiązanie. Namioty FleXtents stały się powszechne i niezwykle popularne w ciągu zaledwie 8-10 lat. Sukces niewątpliwie zawdzięczają innowacyjnej funkcjonalności i wysokiej jakości materiałom, które charakteryzują namioty FleXtents od Dancover.

Namioty ogrodowe FlexTents oferują innowacyjność i funkcjonalność.

Namioty FleXtents są lekkie, przenośne oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów i sprawdzą się przy różnych okazjach, takich jak targi, imprezy oraz wiele innych wydarzeń szczególnie, kiedy potrzebujesz ochrony przed słońcem czy deszczem. Elastyczność naszych namiotów przez wiele lat stanowiła punkt odniesienia, jeśli chodzi o idealny i łatwy w użytkowaniu namiot na różne okazje. Przez bardzo długi czas firma Dancover umacniała swoją wiodącą pozycję na rynku oferując namioty ogrodowe FleXtents i może cieszyć się tysiącami zadowolonych klientów w całej Europie.

Ekskluzywne i ręcznie wykonane pawilony ogrodowe.

Pawilony ogrodowe mogą również przyjąć bardziej tradycyjną formę i na stałe zagościć w ogrodzie. Te piękne, włoskie pawilony ogrodowe wysokiej jakości dodadzą uroku Twojemu ogrodowi lub tarasowi. Sam rozmiar pawilonów robi duże wrażenie i pozwoli na zaproszenie wielu gości jednocześnie – na późne śniadanie, lunch lub obiad. Nasz szeroki wybór ekskluzywnych pawilonów przyciąga wzrok i będzie stanowić największą atrakcję Twojego ogrodu lub przyjęcia na świeżym powietrzu. Większość pawilonów ogrodowych ma wysokiej jakości, wytrzymały stelaż aluminiowy lub stalowy oraz wodoodporne i trudnopalne ściany boczne z powłoką poliestrową z PCV lub poliuretanu. Niezależnie od tego czy szukasz ekonomicznego, praktycznego schronienia czy włoskiego, ręcznie wykonanego pawilonu, wszystko znajdziesz w naszym sklepie na dancovershop.com.