Namioty wyścigowe

Namioty wyścigowe idealnie zwracają na siebie uwagę.

Namioty wyścigowe od Dancover zapewniają ochronę przed niebezpiecznymi promieniami słonecznymi UV, kiedy musisz spędzić wiele godzin na zewnątrz podczas różnego rodzaju sportów motorowych. Bierzesz udział w wydarzeniach takich jak rajdy, żużel, biegi, motocross, gokarty lub wyścigi drogowe? Musisz być wtedy blisko toru przez wiele godzin, a na słońcu jest za gorąco i dodatkowo jest to niebezpieczne dla skóry. Podczas złej pogody, namiot wyścigowy zapewni Ci idealne schronienie przed deszczem i wiatrem.

Namioty wyścigowe są elastyczne i łatwe do rozstawienia.

Namioty wyścigowe od Dancover są tak proste w rozstawieniu, że zajmie Ci to tylko około minuty. Poza tym, są też łatwe do przetransportowania i przechowywania. Dołączona do nich praktyczna torba transportowa ułatwi Ci przewiezienie namiotu w każde miejsce, gdzie będziesz walczył o zwycięstwo. Namioty wyścigowe dostępne są w ponad 1,230 kombinacjach odnośnie rozmiaru, koloru i wzoru. Możliwy jest również zakup unikalnego namiotu z wydrukiem cyfrowym. Taki namiot zwróci na siebie uwagę podczas większości sportów motorowych. Jeśli masz możliwość rozstawienia namiotu z wydrukiem cyfrowym przy samym torze lub w miejscu publicznym, zwrócisz na siebie dużą uwagę, pod warunkiem, że namiot będzie unikalny. Co więcej, możesz uczynić go wyjątkowym drukując na nim co tylko chcesz – zdjęcia, ilustracje, tekst i oczywiście własne logo.

Namioty wyścigowe z wydrukiem cyfrowym.

Z odpowiednim wzorem, namioty wyścigowe mogą wyglądać naprawdę niesamowicie. Nie ma ograniczeń przy ozdabianiu Twojego własnego namiotu. Jedną z możliwości jest wydruk dużego zdjęcia Twojego zespołu i pojazdu oraz innych rzeczy na całej powłoce namiotu. To zrobi wrażenie i sprawi, że namiot nie tylko zostanie zauważony, ale także zapamiętany. Wolisz nie rzucać się tak bardzo w oczy? Wybierz wydruk samej nazwy zespołu, logo i może zaprezentuj Wasze barwy. Taki elegancki namiot pokaże Twój zespół w najlepszy możliwy sposób.

Namioty wyścigowe z wydrukiem cyfrowym do odpoczynku i pracy.

Namioty wyścigowe z wydrukiem cyfrowym świetnie sprawdzą się, kiedy drużyna potrzebuje chwili prywatności podczas wydarzenia. Przestronny namiot jest miejscem, gdzie możesz trzymać swój sprzęt i narzędzia w czystych i suchych warunkach oraz gdzie możesz popracować przy samochodzie. Proponujemy, abyś wybrał jeden z mocnych, wytrzymałych namiotów wyścigowych wysokiej jakości, którym będziesz się cieszył przy wielu tego typu wydarzeniach. W takim namiocie będziesz miał miejsce do pracy np. przy motocyklu i jednocześnie miejsce do odpoczynku lub spotkań, przy których nikt nie będzie przeszkadzał. Do namiotów wyścigowych od Dancover dołączona jest praktyczna torba transportowa, dzięki której łatwo przewieziesz i przechowasz swój namiot.