Drewniane szopy

Drewniane szopy są przestronne, solidne i trudno się bez nich obejść.

Drewniana szopa w ogrodzie zapewni miejsce i schronienie dla narzędzi ogrodniczych, małych maszyn i wielu innych rzeczy. Nasze wysokiej jakości drewniane szopy są solidnymi i trwałymi konstrukcjami, które będą służyć przez wiele lat i pomogą utrzymać narzędzia, maszyny ogrodowe i inne rzeczy w idealnym porządku. Posiadanie wszystkiego w jednym miejscu pomaga również dobrze zorganizować wszystkie rzeczy, których potrzebujesz, aby ogród wyglądał dobrze. Do wyboru jest szeroka gama szop drewnianych, a także metalowych. Krótko mówiąc, na pewno mamy szopę, której potrzebujesz, bez względu na preferowany rozmiar i materiały. Możesz zamówić nasze solidne szopy z naturalnego drewna, które będą ciemnieć pod wpływem słońca, jeśli nie zabezpieczysz ich preparatem do ochrony drewna. Jeśli wolisz naturalny wygląd drewna, po prostu użyj przezroczystego preparatu z ochroną UV. Możesz również samodzielnie pomalować szopę na dowolny kolor. Oferujemy również szopy malowane, gdzie nie musisz zabezpieczać drewna.

Drewniane szopy wykonane są z drewna skandynawskiego.

Drewniane szopy to solidne i klasyczne konstrukcje, które wytrzymają bardzo długo. Wykonane są z wyselekcjonowanego skandynawskiego drewna, które powoli rośnie w zimnych regionach Europy. Dzięki tym warunkom drewno ma dużą wytrzymałość, dzięki czemu szopa jest stabilna, solidna i trwała. Możesz zamówić metalowe szopy, które nie wymagają konserwacji, ale wciąż wiele osób uważa drewniane szopy za najpiękniejsze. Szopy mają deski o różnej grubości w zależności od wielkości szopy i nie tylko. Ponadto, wiele naszych drewnianych szop ma okna lub drzwi z hartowanym szkłem lub przeszkleniem z pleksiglasu, który zapewnia łatwy dostęp do szopy i naturalne światło w szopie w ciągu dnia. Pomoże Ci też znaleźć potrzebne rzeczy i sprawi, że będziesz mieć dobry widok na wszystko. Większość naszych szop ma skośny dach, aby zapobiec gromadzeniu się na nim wody.

Drewniane szopy częścią naszego ogromnego asortymentu Produktów Ogrodowych.

Jako wiodący europejski dostawca wysokiej jakości produktów do ogrodu, na taras i innych, Dancover oferuje szeroki wybór drewnianych szop, pawilonów ogrodowych, drewnianych domków, szop na narzędzia, szklarni, namiotów ekspresowych i wiele innych. Kiedy chcesz popracować w ogrodzie - wyrwać chwasty, skosić trawnik, przyciąć drzewa lub żywopłot - ciężko się obejść bez szopy, jeśli chcesz mieć wszystko, czego potrzebujesz pod ręką. To samo dotyczy osób, które chcą się zrelaksować i wyjąć parasol, grill lub miękkie poduszki do mebli ogrodowych. Jeśli masz pytania dotyczące naszych drewnianych szop lub innych produktów ogrodowych, skontaktuj się z naszymi ekspertami przez telefon, e-mail lub czat.