Termowentylatory & grzejniki

Grzejniki tworzą przyjemną temperaturę na przyjęciu.

Nasze elastyczne grzejniki są łatwe w użyciu i bardzo skuteczne. Używaj ich na imprezach prywatnych i profesjonalnych, jak chcesz. Kiedy organizujesz imprezę lub inne wydarzenie w namiocie, pamiętaj o przygotowaniu grzejnika, gdy wieczorem będzie chłodno. Czasami dobrze jest ogrzać namiot przed rozpoczęciem imprezy, jeśli temperatura jest nieco niższa. Miej jeden lub więcej grzejników w namiocie, aby utrzymać temperaturę na odpowiednim poziomie, aby goście czuli się komfortowo. Bez względu na to, gdzie zorganizujesz imprezę, wieczorem może być nieco chłodno. Upewnij się, że nikt się nie przeziębi i wszyscy będą się świetnie bawić podczas imprezy. Pamiętaj, aby mieć wydajny grzejnik na każdej imprezie na tarasie lub w namiocie.

Wydajne grzejniki elektryczne gotowe do użytku.

Nasze nowoczesne i wydajne grzejniki są niezwykle łatwe w użyciu, wystarczy je tylko podłączyć. Oferujemy szeroki wybór grzejników elektrycznych, ponieważ doskonale nadają się do ogrzewania namiotu i innych miejsc. Wystarczy postawić grzejnik lub dwa i będziesz mieć pewność, że goście będą czuli się dobrze przez całą noc. Ilość grzejników elektrycznych jakiej potrzebujesz do swojego namiotu zależy od tego, jak ciepło ma być w środku - i, oczywiście, jak ciepło lub zimno jest na zewnątrz! Pamiętaj, że namiot wypełniony ludźmi zwykle sam się nagrzewa. Musisz również rozważyć, czy drzwi namiotu są otwarte, czy zamknięte podczas imprezy, ponieważ trudno będzie ogrzać pomieszczenie, jeśli drzwi są otwarte. Zalecamy jeden grzejnik z wentylatorem dla powierzchni do 75 m² i dwa grzejniki do namiotów o powierzchni większej niż 80 m². Jeśli na zewnątrz jest zimno, być może możesz użyć dwóch grzejników w mniejszym namiocie. Ustaw grzejnik naprzeciwko drzwi, a w przypadku dwóch grzejników, po jednym na każdym końcu namiotu. Upewnij się, że nikt nie siedzi zbyt blisko grzejnika!

Grzejniki w różnych rozmiarach do różnych celów.

Możesz użyć naszych grzejników do ogrzewania namiotu na imprezie lub do ogrzewania pomieszczeń podczas budowy, gdzie normalne ogrzewanie może być niesprawne. Oferujemy szereg różnych grzejników, których można używać do różnych celów, w zależności od wielkości obszaru, który chcesz ogrzać. Oferujemy też gamę mniejszych grzejników, a także niektóre większe grzejniki do zastosowań półprofesjonalnych. Jeśli masz pytania dotyczące naszych grzejników, skontaktuj się z naszymi ekspertami przez telefon, e-mail lub czat.