Namioty robocze Flexshelter

Namioty robocze FleXshelter dla profesjonalistów.

Namioty robocze FleXshelter to seria innowacyjnych namiotów roboczych i rozwiązań zadaszenia do różnego rodzaju prac na zewnątrz. Trzy elementy wyróżniają namioty robocze i schrony w tej serii: to ich wszechstronna funkcjonalność, solidność i trwałe materiały oraz wyjątkowa łatwość montażu. FleXshelters zapewnią skuteczną ochronę i schronienie przy większości zadań na zewnątrz przez bardzo długi czas. Nasze solidne i innowacyjne namioty robocze FleXshelter wkrótce staną się niezbędne, gdy będziesz mieć zadania do wykonania na zewnątrz.

Namioty robocze FleXshelter do wielu branż i zadań.

Namioty robocze FleXshelter to świetny sposób na ochronę personelu przed deszczem i wiatrem podczas pracy na zewnątrz. Solidne i trwałe materiały zapewnią schronienie i będziesz mógł wykonać pracę bez względu na pogodę. Te wysokiej jakości namioty mają nawet swój pseudonim - namioty 5-sekundowe.Powodem tego jest oczywiście to, że niezwykle łatwo jest je rozstawić. Nawet większe i bardziej stabilne nadmuchiwane namioty robocze są naprawdę szybkie w montażu, demontażu, transporcie i przechowywaniu.

Namioty robocze FleXshelter z torbą transportową.

Namioty robocze FleXshelter są dostarczane z torbą transportową, dzięki czemu można je łatwo przenosić i przechowywać między zleceniami. Kiedy chcesz rozstawić swój FleXshelter, wyjęcie namiotu z torby i zamontowanie zajmuje tylko kilka sekund. FleXshelters od Dancover idealnie nadają się np. do prac związanych z kablami i elektrycznością, takich jak prace przy szafach rozdzielczych itp. Świetnie sprawdzą się też wtedy, gdy musisz być chroniony przed deszczem, aby wykonać prace spawalnicze i inne.

Namioty robocze i osłony bezpieczeństwa FleXshelter na wypadek różnych wydarzeń.

Seria namiotów roboczych składa się również z osłon bezpieczeństwa, które osłaniają dany obszar - w związku z wypadkami, wydarzeniami i ustaleniami VIP, gdy chcesz osłonić jakiś obszar i dać poszkodowanemu (osobom) lub gościom odrobinę prywatności. Zawsze możesz zadzwonić do jednego z ekspertów Dancover, jeśli masz pytania dotyczące naszych namiotów roboczych FleXshelter, osłon bezpieczeństwa lub innych produktów na Dancovershop.com.