Namioty ekspresowe FleXtents®

Namioty Flextents dla klientów prywatnych oraz firm.

Namioty Flextents od firmy Dancover można zobaczyć zarówno na imprezach prywatnych jak i służbowych. Jest to wynik wieloletniego rozwoju innowacji tego produktu, który dziś jest wiodącą marką na rynku. Profesjonalnej jakości namioty Flextents są lekkie, wytrzymałe i łatwe do przeniesienia. Idealnie sprawdzą się prywatnie, jak i przy organizacji imprez firmowych. Niezależnie od przeznaczenia, otrzymasz wysokiej jakości namiot, którym będziesz się cieszył przez długi czas. Do namiotu dołączona jest wytrzymała torba transportowa, co ułatwi jego transport oraz przechowywanie.

Namioty Flextents są dostępne w ponad 1,230 kombinacjach.

Namioty Flextents są dostępne w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Możesz wybrać namiot z nadrukiem cyfrowym, aby przyciągnąć uwagę np. na targach. Szacunkowo możesz wybierać z co najmniej 1,230 różnych rozmiarów, kolorów i kształtów! Poza ogromnym wyborem, namioty Flextents są bardzo łatwe w rozstawianiu. Przy odrobinie praktyki będziesz w stanie zrobić to już w 60 sekund! Są one nie tylko łatwe do rozstawienia, ale także do przechowywania i transportu oraz idealne na niezliczone okazje w ciągu całego roku. Kiedy kupujesz namiot Flextent od Dancover, oferujemy bardzo szeroki wybór, szybką wysyłkę i łatwy dostęp do porad na dancovershop.com.

Namioty Flextents oferują innowację i funkcjonalność.

Namioty Flextents stanowią wysokiej jakości, lekkie i przenośne schronienie idealne na targi, imprezy, wydarzenia i inne okazje. Przydadzą się w każdej sytuacji, kiedy potrzebujesz schronienia przed słońcem lub deszczem – nawet na plaży lub pikniku. Jest wiele zalet, które czynią namioty Flextents od Dancover wyznacznikiem standardów wszystkich namiotów tego typu w Europie. Wysoka jakość, elastyczność oraz porady i obsługa w połączeniu z zakupem tylko dodają wartości i tak już popularnym namiotom Flextents. Masz pytania odnośnie naszych namiotów? Skontaktuj się z ekspertem na dancovershop.com telefonicznie, przez e-mail, przez Skype lub na czacie.