Kurniki

Idealny kurnik do prawie każdego ogrodu w dowolnym miejscu.

Kurnik z wybiegiem będzie wyglądać niesamowicie w większości ogrodów - i zapewni właścicielowi świeże, ekologiczne jaja. Nasz zachęcający i uroczy kurnik świetnie sprawdzi się w ogrodach w dowolnym miejscu - w ogrodzie miejskim lub w innym kraju na farmie lub w podobnym miejscu. Możesz mieć 4-6 kur w kurniku, dzięki czemu masz stały zapas jaj przez cały rok, w zależności od wybranej rasy kurczaków. W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie utrzymywaniem kurczaków w ogrodzie. Jest to związane z ogólnym zainteresowaniem żywnością ekologiczną, produktami własnej produkcji i zdrowym trybem życia. Oprócz aspektu organicznego oraz jajek, hodowanie kurczaków może być bardzo uspokajające. Szczególnie dzieci kochają zwierzęta i mogą godzinami je oglądać i bawić się z nimi. Jednocześnie nauczą się dbać o zwierzęta i zobaczą, jak produkujemy żywność i nie tylko.

Kurnik z wbudowanym wybiegiem.

Kurnik od Dancover ma wbudowany wybieg, dzięki czemu ptaki mają miejsce na to, co lubią najbardziej - skrobanie z ziemi i chodzenie. Kurnik ma zewnętrzną budkę lęgową z 2 oddzielnymi pomieszczeniami i drewnianą wysuwaną tacę z cynkiem dla łatwego czyszczenia. W komplecie jest drabina, grzędy i przesuwane drzwi do wentylacji. Musisz sam zbudować kurnik, ale zajmuje to tylko kilka godzin. Ważne jest jednak, aby mieć kogoś do pomocy. Drzwi kurnika są otwierane i zamykane z zewnątrz. Ponadto, kurnik jest chroniony przed warunkami atmosferycznymi dzięki dachowi pokrytemu solidnym pokryciem asfaltowym. Potrzebujesz jeszcze więcej miejsca dla swoich kur? Zamów nasze przedłużenie z wybiegiem o wielkości ok.1x1,5 m. Przedłużenie wybiegu ma drewniany stelaż, 1 drzwi oraz boki i górę z ocynkowanej siatki drucianej.

Kurnik to nowy styl życia.

Czy zastanawiałeś się nad zmianą stylu życia - chociaż trochę? Z kurnikiem od Dancover możesz zacząć nowy sposób życia z ekologicznymi jajami i być może również innymi domowymi produktami. Aby maksymalnie wykorzystać swój ogród, możesz połączyć kurnik z jedną z naszych eleganckich szklarni. Aby zoptymalizować wydajność, oferujemy szeroką gamę szklarni w wielu rozmiarach, wzorach i materiałach. Posiadanie kurnika i szklarni jest marzeniem wielu osób. Wiele współczesnych rodzin ma nawet miejsce w ogrodzie na kurnik i szklarnię. Zastanawiasz się nad kurnikiem, ale nigdy wcześniej nie miałeś z tym nic wspólnego? Porozmawiaj z kimś, kto próbował tego wcześniej. Możesz także przeszukiwać Internet w celu uzyskania porad i informacji. Musisz mieć pewność, że Twoje kurczaki będą miały miejsce na skrobanie, jedzenie, kąpiele w kurzu i robienie tego, co robią inne kurczaki. Będziesz miał niesamowitą zabawę, mając żywe kurczaki w ogrodzie i świeże jajka każdego ranka.