Domki drewniane

Drewniane domki do wielu różnych celów.

Oferujemy szeroką gamę pięknych drewnianych domków w wielu rozmiarach i wzorach. Możesz zamówić klasyczne drewniane domki, albo wybrać bardziej nowoczesną wersję. Mamy szeroki asortyment domków, więc możesz wybrać to, czego potrzebujesz. Nasze solidne i eleganckie drewniane domki wykonane są z wyselekcjonowanego drewna skandynawskiego. Ponieważ drewno powoli rośnie w zimnej części Europy, jest bardzo wytrzymałe i trwałe. Zastosowanie tego wysokiej jakości drewna do naszych domków sprawia, że są one stabilne, solidne i trwałe. Oferujemy drewniane domki w dwóch wersjach: z naturalnego drewna lub malowane. Przy zamawianiu pomalowanego domku należy pamiętać, że drzwi i okna są pomalowane na biało. Przy zamawianiu domku z naturalnego drewna zalecamy zastosowanie środka zabezpieczającego drewno na zewnętrznych powierzchniach. Dzięki temu drewno będzie wyglądało świeżo przez długi czas, a domek będzie zabezpieczony. Naturalny, drewniany wygląd domku można zachować przez długi czas, stosując przezroczystą ochronę drewna.

Drewniane domki do wypoczynku, jako domek dla gości lub do pracy.

Dzięki drewnianemu domkowi w ogrodzie, na działce, na plaży lub w innym miejscu, masz wyjątkowe miejsce o szerokim zastosowaniu. Używaj naszego jasnego i przyjemnego domku jako miejsca pracy, relaksu i kontemplacji, pracowni, do ćwiczeń, jako pokoju zabaw dla dzieci lub jako domku dla gości, gdy przyjaciele i rodzina chcą zostać na noc. Drewniane domki od Dancover mają duże drzwi i okna, co zapewnia łatwy i elastyczny dostęp oraz wspaniały dopływ światła. Ogólnie rzecz biorąc, nasze domki oferują wspaniałe jasne wnętrze i wygląd. Po prostu otwórz duże drzwi i zobacz, jak wnętrze domku łączy się z otaczającą przestrzenią. Łatwo jest w elegancki sposób połączyć domek z ogrodem, tarasem czy plażą. Wiele z naszych domków sprawdzi się również jako schronienie, dzięki czemu możesz cieszyć się spaniem na świeżym powietrzu, dobrze chroniony przed warunkami atmosferycznymi.

Szukasz łatwego projektu DIY do ogrodu?

Większość naszych eleganckich domków jest dostarczanych jako gotowy zestaw montażowy. To sprawia, że są idealnym projektem DIY do ogrodu. Uwaga! Do złożenia domku potrzeba dwóch osób, ponieważ drewno jest ciężkim materiałem, a jednocześnie wymagana jest dokładność podczas montażu. Montaż nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi. Prawie każdy może to zrobić, postępując zgodnie z załączoną instrukcją montażu krok po kroku. Jeśli wybrałeś naturalny drewniany domek, zalecamy zabezpieczenie drewna. Inną opcją jest zamówienie pomalowanego domku - odwiedź Dancovershop.com i zobacz dostępne opcje. Jeśli masz pytania dotyczące naszych domków lub innych produktów w sklepie, skontaktuj się z naszymi ekspertami przez telefon, e-mail lub czat.