Kontakt

Kontakt

O Dancover

Założona w 2003 roku firma Dancover jest prywatną spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Jako międzynarodowy sklep internetowy oferujemy szeroki wybór namiotów imprezowych, namiotów ekspresowych, hal magazynowych, namiotów garażowych, namiotów roboczych, namiotów dla łodzi, pawilonów ogrodowych, plandek i kontenerów. Ponadto oferujemy szeroką gamę profesjonalnych materiałów i sprzętu na imprezy. Możesz u nas kupić, m.in. solidne składane stoły, składane krzesła, krzesła sztaplowane i ławki. Nasz asortyment obejmuje podłogi, dywany, oświetlenie LED, grzejniki i wiele innych produktów. Nasz sklep jest skierowany zarówno do klientów prywatnych, jak i profesjonalistów, głównie w Europie, ale produkty wysyłamy na całym świecie.
Połączyliśmy nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę z wysoce wyspecjalizowanym i dedykowanym rozwojem produktów. To silne połączenie sprawiło, że od wielu lat Dancover jest naturalnym wyborem dla tysięcy zadowolonych klientów w całej Europie. Jako wiodący dostawca w wielu kategoriach produktów, jesteśmy na czele, jeśli chodzi o jakość, cenę i obsługę. Nasi pracownicy Obsługi Klienta są gotowi pomóc przed, w trakcie i po każdym zakupie. Oferujemy też szybką dostawę przez cały rok.

Dancover ma swoją europejską siedzibę w Danii. Tutaj znajdują się również nasze magazyny. Taka konfiguracja zapewnia nam najlepszą logistykę, a dzięki naszym przewoźnikom mamy wysoki wskaźnik precyzji dostaw. Dzięki ponad 60 oddanym pracownikom zawsze możesz spodziewać się wspaniałych wrażeń podczas wizyty w dancovershop.com. Znaczna część naszych pracowników pracuje w dziale sprzedaży i usług, aby nasi klienci zawsze mogli znaleźć i zamówić produkt, którego szukają.

Rozszerzona obsługa i osobiste wsparcie w połączeniu z szerokim asortymentem i Gwarancją Najlepszej Ceny to główne elementy naszego szybkiego i stałego wzrostu i rozwoju od 2003 roku. Większość produktów magazynujemy i wysyłamy z naszych magazynów w Danii. Dlatego możemy zagwarantować dostępność i szybką dostawę. Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów lub czegokolwiek innego dotyczącego Dancover, zadzwoń do nas lub skontaktuj się z nami przez e-mail.

Tel. 22 300 8602

Adres email: polska@dancover.com

Poniedziałek - Piątek: 08:30 - 17:00

Adres:

DANCOVER A/S
Nordre Strandvej 119A
3150 Hellebæk
Dania