Pokrowce na samochód

Pokrowce na samochód dla szybkiej i łatwej ochrony.

Mamy w ofercie kilka rodzajów pokrowców na samochód jak również na motocykl, samochód kempingowy oraz wiele więcej. Jeśli chcesz chronić swój pojazd przed żywiołami, najprostszym rozwiązaniem jest miękki i elastyczny pokrowiec 3-warstwowy. Szukasz czegoś więcej? Mamy też garaże przenośne i składane, które ochronią Twój samochód tak samo jak normalny garaż stacjonarny.

Pokrowce na samochód okażą się szczególnie przydatne w przypadku ochrony pojazdów, które nie są używane przez jakiś czas. Możesz przechowywać swoje auto na zewnątrz lub w środku. Pokrowce ochronią je przed promieniowaniem UV, deszczem, kurzem, śniegiem, ptasimi odchodami czy przypadkowym porysowaniem w miejscach publicznych.

Pokrowce dają łatwą ochronę w przystępnej cenie.

Większość pokrowców od Dancover wytwarzanych jest z 3-warstwowej, wodoodpornej i oddychającej tkaniny, co redukuje ryzyko pleśni i wilgoci oraz minimalizuje skraplanie w środku. Nasze pokrowce dostosowują się do kształtu samochodu i będą pasowały do każdego standardowego pojazdu na rynku. Jeśli Twoje auto różni się od standardowych modeli, skontaktuj się z naszymi ekspertami w Dancover, a oni pokierują Cię dalej.

Podczas przykrywania samochodu, zalecamy zdemontowanie anteny i złożenie lusterek bocznych. Samochód przykryty pokrowcem będzie dobrze chroniony przed żywiołami. Założenie pokrowca zajmuje zaledwie kilka sekund, łatwo jest go też zdjąć i przechowywać, kiedy z niego nie korzystasz. Mamy również w ofercie serię pokrowców na motocykle, skutery i inne pojazdy.

Pokrowce na przyczepy i samochody kempingowe.

Większość osób korzysta ze swoich aut lub przyczep kempingowych tylko przez krótki okres w ciągu roku. Kiedy samochód kempingowy nie jest używany, dobrze jest go przykryć w celu ochrony. Miękki 3-warstwowy pokrowiec jest nieprzemakalny i oddychający i pomoże Ci utrzymać przyczepę w dobrym stanie przez wiele lat. Dzięki wytrzymałym pasom i zamkom błyskawicznym łatwo jest go założyć i utrzymać w miejscu nawet przy dużym wietrze. Ochrona przyczepy jest dobrym pomysłem nie tylko ze względu na Ciebie, ale również dlatego, że pewnego dnia możesz chcieć ją sprzedać. Jest to też idealne rozwiązanie podczas przechowywania przyczepy zimą. Pokrowiec jest miękki, oddychający i chroni przed pleśnią, wilgocią i skraplaniem.

Nasi eksperci są gotowi do pomocy.

Masz pytania dotyczące pokrowców na samochód, motocykl lub przyczepę kempingową od Dancover? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci znaleźć najlepszy pokrowiec odpowiadający Twoim potrzebom. Wszystkie informacje kontaktowe znajdują się na naszej stronie dancovershop.com.