Reflektory

Reflektor LED wokół domu daje poczucie bezpieczeństwa.

Reflektor daje poczucie bezpieczeństwa, ponieważ włącza się przy każdym ruchu w pobliżu. Wiedząc, że eleganckie i wydajne światła bezpieczeństwa z mocnym światłem LED oświetlą określone obszary, masz poczucie bezpieczeństwa. Zamontuj reflektor wokół domu w takich miejscach, jak wiata, taras, drzwi wejściowe, szopa i wiele innych. Miło jest mieć światło w różnych obszarach przy domu, gdy jest to potrzebne i niekoniecznie na stałe. Reflektor LED działa na ogniwa słoneczne lub baterie w zależności od preferowanego modelu. Oba typy reflektorów mają trzy baterie w zestawie, dzięki czemu można ich użyć natychmiast po zakupie. Reflektor z panelem z ogniwami słonecznymi ma również trzy baterie zapasowe.

Światło bezpieczeństwa jest niedrogim rozwiązaniem.

Możesz zamontować reflektor w dowolnym miejscu w zaledwie kilka chwil. Użyj śrubokręta do drewnianej powierzchni, wiertła do ściany lub dołączonego wspornika do montażu bez narzędzi. Reflektor z panelem z ogniwami słonecznymi wykorzystuje przede wszystkim energię słoneczną oraz dołączone baterie jako energię zapasową. Bez względu na to, jaki typ reflektora zamówisz, nie musisz wzywać elektryka. Zamontuj reflektor, włącz go, a on będzie włączał się za każdym razem, gdy po zmroku pojawi się ruch. Jasne światło LED zaświeci się na około 10 sekund. Jeśli ruch będzie dłuższy, światło pozostanie włączone.

„Zainstalowanie reflektora jest bardzo dobrym pomysłem” - mówi policja.

Policja również zaleca zainstalowanie reflektora z czujnikiem ruchu wokół domu. Dobrze wiedzą, że światło zapalające się przy każdym ruchu odstraszy wiele podejrzanych osób. Reflektor LED od Dancover ma czujnik ruchu PIR i zaświeci się przy wykryciu ruchu. Światło obejmie obszar ok.12x16 m. Zalecamy stosowanie go na podjeździe, przy wiatach samochodowych, przy drzwiach wejściowych, na tarasie i w innych miejscach, w których światło może wpływać zarówno na orientację, jak i na odstraszanie włamywaczy. Możesz ustawić reflektor na boki, a także w górę i w dół, aby oświetlić określony obszar. Możesz także użyć go w pomieszczeniu - umieszczając panel ogniw słonecznych na zewnątrz!