Banery rolkowe

Banery rolkowe to wyjątkowy sposób na przekazanie wiadomości.

Banery rolkowe to skuteczny i bardzo przystępny sposób na pokazanie Twojej firmy. Lekki baner rolkowy możesz zabrać ze sobą i powiesić w dowolnym miejscu - na targach, spotkaniach, wystawach, w sklepach, biurach, salonach itp. Kompaktowy baner rolkowy z wytrzymałych, lekkich materiałów idealnie nadaje się do eleganckiego i wyraźnego przekazywania wiadomości. Prosty i innowacyjny system umożliwia zwinięcie dużego plakatu wewnątrz aluminiowej kasety. Oferujemy wykonanie unikalnego baneru rolkowego z nadrukowanym wzorem z przodu. Zacznij od przesłania nam grafiki, którą chcesz wydrukować na banerze, a my stworzymy nowe narzędzie promocyjne i wyślemy je do Ciebie. Teraz jesteś gotowy do użycia baneru rolkowego na kolejnych targach, spotkaniu lub prezentacji.

Banery rolkowe jako część brandingu i promocji Twojej marki.

Banery rolkowe są idealne do profesjonalnego brandingu i promocji. Są mocne, elastyczne i łatwe do transportu, montażu i demontażu. Dostajesz elegancki baner rolkowy z Twoim projektem oraz metalową kasetę z anodowanego aluminium z systemem roll-up. Aby ułatwić transport i przechowywanie, dostarczamy drukowany baner rolkowy w czarnej torbie z tkaniny. Baner rolkowy ma profil górny z zaciskiem, co znacznie ułatwia jego montaż i demontaż. Jeśli z jakiegoś powodu będziesz chciał później zmienić baner, możliwe jest wydrukowanie nowego plakatu i zamontowanie go na rolce wewnątrz kasety. Zwróć uwagę, że cena różnych banerów rolkowych w sklepie - PRO, LIGHT lub CLASSIC - obejmuje też nadruk na przedniej stronie banera.

Banery rolkowe w ramach szerokiego wyboru produktów promocyjnych.

Banery rolkowe są elastyczne, niedrogie i bardzo widoczne - idealne jako narzędzie promocji w wielu sytuacjach. Duży baner przekaże Twoją wiadomość podczas wydarzeń, w których uczestniczysz. Dancover oferuje eleganckie oświetlenie punktowe do baneru rolkowego. Umieszczając oświetlenie na banerze, możesz być pewien, że każdy zobaczy Twój projekt i grafikę - i Twoją wiadomość - bez względu na światło w pomieszczeniu. Pamiętaj, że oświetlenie należy zamawiać osobno. Na stronie dancovershop.com znajdziesz również mnóstwo innych wysokiej jakości produktów brandingowych, ekspozycyjnych i promocyjnych, których potrzebujesz, aby zrobić profesjonalne wrażenie na targach i innych imprezach. Dancover oferuje indywidualną obsługę i porady przed, w trakcie lub po zakupie. Nasi eksperci pomogą Ci znaleźć potrzebne produkty promocyjne.