Szklarnie tunele foliowe

Tunele foliowe są wydajne i w przystępnej cenie.

Tunele foliowe są wydajną alternatywą w przystępnej cenie dla drogich szklarni aluminiowych i poliwęglanowych lub aluminiowych i szklanych. Jest to efektywna i wytrzymała szklarnia, która od razu umożliwi Ci rozpoczęcie uprawy własnych warzyw, owoców i kwiatów. Tunel foliowy jest łatwy do rozstawienia i od razu możesz rozpocząć swoją hodowlę. Z tunelem sezon ogrodowy jest dłuższy. Zaczyna się już wczesną wiosną i trwa do później jesieni w zależności od klimatu. W związku z tym, tunel foliowy ma dokładnie te same zalety, co tradycyjna szklarnia. Jedyna różnica to niższa cena i wygląd.

Tunele foliowe z metalowym lub plastikowym stelażem.

Tunele foliowe od Dancover są dostępne w kilku różnych odmianach – możesz wybrać szklarnię ze stelażem stalowym ocynkowanym, stalowym ocynkowanym na gorąco lub plastikowym. Wszystkie mają mocne poszycie odporne na promieniowanie UV z imponującą przepuszczalnością światła sięgającą 95% w przypadku poszyć przezroczystych. Są łatwe do złożenia, a poszycie łatwo się dopasowuje i montuje. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli Twoim priorytetem jest niski koszt i duża wydajność. Tunel foliowy umożliwi Ci hodowlę wszystkich produktów, które chcesz hodować, jeśli będziesz robił to w taki sposób, jak w normalnej szklarni. Bardzo szybko zobaczysz jak warzywa, owoce i kwiaty zaczynają rosnąć w Twoim nowym tunelu foliowym.

Tunele foliowe są łatwe do rozstawienia i złożenia w razie potrzeby.

Tunele foliowe idealnie sprawdzają się w hodowli wszystkich rodzajów produktów i pod tym względem zachowują cechy tradycyjnej szklarni. Kształt tunelu foliowego doskonale łapie promienie słoneczne i zapewnia ciepło w środku, możesz więc wyhodować piękne, zdrowe owoce i inne produkty w swoim własnym ogrodzie. Interesujesz się żywnością organiczną? Będziesz miał idealną uprawę bez sztucznych dodatków. Poza tym, będziesz cieszył się żywnością z własnego ogrodu, która po prostu smakuje lepiej. Masz pytania dotyczące tuneli foliowych od Dancover? Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami przez telefon, e-mail, Skype albo nasz czat. Wszystkie informacje kontaktowe znajdują się na naszej stronie dancovershop.com.