Grille i misy paleniskowe

Grille gazowe lub na węgiel drzewny zapewniają wspaniałe grillowane potrawy.

Oferujemy różnego rodzaju wysokiej jakości grille - gazowe lub na węgiel drzewny. Wybierz, co wolisz - klasyczny grill na węgiel drzewny lub „nowy” i bardziej nowoczesny grill gazowy. Bez względu na to, co lubisz - znajdziesz to u nas. W swojej ofercie posiadamy szereg wysokiej jakości grilli firmy Barbecook - jednego z największych producentów grilli w Europie. Mamy wiele różnego rodzajów grilli z wieloma detalami, które przeniosą Twoje wrażenia z grillowania na nowy pyszniejszy poziom. Z grillem od Dancover możemy obiecać wspaniałe wrażenia z grillowania - bez względu na to, czy wolisz grill gazowy, czy na węgiel drzewny.

Grill na węgiel drzewny - tradycyjny sposób grillowania.

Jeśli - jak wiele osób - uwielbiasz smak pysznie grillowanych potraw, to nasze eleganckie i wydajne grille na węgiel drzewny to pozycja obowiązkowa. Dzięki naszym nowym i nowoczesnym grillom na węgiel drzewny szybko i łatwo przyrządzisz najwspanialsze potrawy. Niezależnie od tego, czy masz mały ogród, czy taras, ten grill pasuje wszędzie i może zdziałać cuda. Dzięki niemu możesz przygotowywać przepyszne dania o znanym, uwielbianym smaku. Smukłe i nowoczesne grille na węgiel drzewny są wyposażone w unikalny system QuickStart®, który umożliwia błyskawiczne rozpalenie grilla. Grill ma trzy pozycje i regulowany dopływ powietrza, dzięki czemu za każdym razem uzyskasz doskonały rezultat. Grill jest również wyposażony w system QuickStop® z wodą i wbudowanym pojemnikiem na popiół u podstawy grilla. Wszystko to w nowoczesnym, smukłym wzornictwie. Pamiętaj, że nie wszystkie z wymienionych funkcji znajdują się w każdym modelu grilla.

Grill gazowy to nowy sposób grillowania.

Nowoczesne grille gazowe będą świetnie wyglądać na Twoim tarasie i w każdym innym miejscu. Ze względu na wiele unikalnych funkcji, ten piękny grill przeniesie Twoje wrażenia z grillowania na wyższy poziom. Niektóre z wielu funkcji, które lubimy podkreślać, to potężne palniki ze stali nierdzewnej, pokrętła jednoręczne i wbudowany termometr. Tace ociekowe można włożyć bezpośrednio do zmywarki, aby zaoszczędzić czas! Grill jest wykonany z trwałych materiałów, takich jak żeliwo i emaliowana siatka druciana. Z jednym z naszych popularnych grillów gazowych lub na węgiel drzewny, możesz przygotować pyszne potrawy z grilla, jak nigdy dotąd!

Możemy również zaoferować prawdziwy hit każdej imprezy - duży grill na węgiel drzewny na imprezy i wydarzenia!

Na koniec chcielibyśmy zaoferować nasz duży grill na węgiel drzewny na przyjęcia i imprezy z wieloma gośćmi. Duży grill jest przeznaczony na przyjęcia i imprezy, na których trzeba przygotować jedzenie dla wielu osób i potrzebny jest duży grill. Oprócz naszej gamy eleganckich i nowoczesnych grilli na gaz i węgiel drzewny, mamy do zaoferowania hit każdej imprezy, przy którym możesz zgromadzić wokół siebie ludzi i na miejscu przygotować pyszne jedzenie dla wszystkich głodnych gości. Niezależnie od tego, czy chcesz grillować kiełbaski i hamburgery, czy wolisz ryby, owoce morza i warzywa, ten duży grill na węgiel drzewny spełni Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że na dużym grillu zawsze możesz przygotować jedzenie dla kilku osób, ale nigdy odwrotnie. Nasz duży imprezowy grill węglowy jest częścią naszej własnej marki CosyLifeStyle® od Dancover. Rozpal grilla i ciesz się pysznym jedzeniem!