Zadaszenia tarasowe

Zadaszenie tarasowe przedłuży czas spędzony na tarasie.

Zadaszenie tarasowe to eleganckie rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z tarasu przy każdej pogodzie w ciągu dnia i wieczorem. Panele dachowe ograniczają szkodliwe promieniowanie UV, chronią przed deszczem, a wieczorem zatrzymają spadającą rosę. Dlatego z naszym zadaszeniem możesz zostawić na tarasie prawie wszystko - meble, poduszki, koce i inne rzeczy. Krótko mówiąc, posiadanie zadaszenia oznacza więcej czasu na tarasie i mniej pracy przy przenoszeniu rzeczy tam i z powrotem do części wypoczynkowej na tarasie.

Zadaszenie tarasowe z poliwęglanu z wytrzymałych i niewymagających konserwacji materiałów.

Zadaszenia firmy Dancover są wykonane z materiałów niewymagających konserwacji, a lekką i solidną konstrukcję możesz złożyć tylko z jedną osobą, która Ci pomoże. Nie musisz używać specjalnych narzędzi ani mieć żadnego doświadczenia. Po złożeniu zadaszenia możesz skupić się na wszystkich korzyściach, jakie uzyskasz i zapomnieć o poświęceniu czasu na konserwację. Dzięki jednemu z eleganckich zadaszeń tarasowych od Dancover nie zobaczysz zgnilizny, rdzy ani łuszczenia farby. Chcesz wyczyścić zadaszenie? Wystarczy użyć węża ogrodowego i być może miękkiej szczotki.

Zadaszenie tarasowe do wielu różnych zastosowań.

Zadaszenie tarasowe może być faktycznie używane do szeregu różnych celów oprócz oczywistych, takich jak wiata samochodowa lub schronienie dla rowerów i akcesoriów ogrodowych. Doskonale nadaje się do osłonienia dziecięcego placu zabaw przed słońcem i deszczem. Niektórzy używają go nad wanną z hydromasażem. Zalecamy np. podzielenie roku na dwa oddzielne okresy w zależności od klimatu. Latem używaj zadaszenia na tarasie zgodnie z przeznaczeniem - do przykrycia i schronienia miejsca, w którym siedzisz na tarasie. Przez resztę roku możesz korzystać z zadaszenia jako wiaty dla mebli ogrodowych, grilla i innych rzeczy, na które nie masz miejsca w domu. Podczas korzystania z zadaszenia jako wiaty samochodowej nie musisz rano usuwać śniegu i lodu z samochodu.