Oświetlenie

Oświetlenie nakręca imprezę.

Oświetlenie to ważna i duża część większości imprez. Gdy urządzasz imprezę, niezależnie czy w namiocie czy w sali, odpowiednie oświetlenie pomoże stworzyć wyjątkowy, specjalny nastrój. Dancover posiada szeroki asortyment oświetlenia do użytku na dworze i w pomieszczeniach. Oznacza to, że gdy urządzasz przyjęcie w namiocie imprezowym w ogrodzie, możesz wybierać z wielu atrakcyjnych, pięknych lamp, które oświetlą wnętrze namiotu i jego otoczenie.

Oświetlenie zewnętrzne.

Istnieje wiele różnych rodzajów oświetlenia, lecz znacząca większość oświetlenia w sklepie Dancover bazuje na energooszczędnej technologii LED. Dlatego też organizując następną imprezę możesz skupić się na stworzeniu nastroju i cieszyć się efektem, nie martwiąc się o koszt energii elektrycznej.

Pomiędzy wieloma opcjami oświetleniowymi służącymi do tworzenia klimatu imprezy, oferujemy zasilane akumulatorowo kostki i kule LED, których można używać zarówno w pomieszczeniach, jak i na dworze. Dzięki różnym efektom i kolorom świecenia, Twoi goście mają zagwarantowane specjalne wrażenia, gdy zobaczą oświetlenie namiotu imprezowego, ogrodu lub okolicy basenu czy jeziora.

Oświetlenie wewnętrzne.

Oświetlenie w rodzaju światełek Fairy Lights lub łańcuchów świetlnych stworzy bardzo specyficzny klimat - zarówno, gdy zawiesisz je wewnątrz namiotu imprezowego, jak i gdy rozłożysz je jako dekorację stołu. Dancover posiada szeroki asortyment łańcuchów świetlnych z kolorowymi "kulami bawełny", które niewątpliwie stworzą doskonały nastrój i klimat zarówno na przyjęciach i imprezach, jak również na co dzień.

Oświetlenie na imprezę w stylu disco.

Oświetlenie może doskonale tworzyć odpowiedni nastrój, przytulny lub elegancki, lecz na parkiecie potrzebujesz czegoś specjalnego, aby rozkręcić imprezę. Dancover oferuje klasyczne elementy oświetlenia imprezowego – oświetlenie dyskotekowe. Znajdziesz u nas wszystko; kolorowe punktowce, stroboskopy LED, wytwornice dymu i kulę dyskotekową, która będzie wspaniale rozsiewać błyski światła po całej sali lub namiocie imprezowym. To będzie pamiętna impreza! Lepiej już po prostu być nie może – wszystko, co musisz zrobić aby rozkręcić imprezę to wybranie dobrej muzyki!

Oświetlenie w formie nadmuchiwanych lamp imprezowych.

Oświetlenie jest również ważną częścią profesjonalnych imprez i dyskotek. Dancover prezentuje nadmuchiwane, imprezowe lampy LED, które stworzą właściwy klimat imprezy i przyciągną uwagę gości.