Pawilony pergole

Pawilony pergole - klasyczne i eleganckie rozwiązanie.

Pawilony pergole należą do rozszerzonej oferty eleganckich pawilonów ogrodowych, które oferuje Dancover. Pergolę charakteryzuje płaski dach i cztery słupy narożne. W przeciwieństwie do wielu pawilonów ogrodowych pergola to minimalistyczna konstrukcja zapewniająca przyjemny cień po zamknięciu elastycznego dachu. Możesz otworzyć dach, odciągając materiał na bok lub obracając listwy w zależności od wybranego rodzaju pergoli. W przypadku naszych pergoli San Pablo można osobno zamówić wiatroodporne ściany boczne. Z jedną lub większą ilością ścian bocznych możesz zmienić pergolę w bardziej zamkniętą i osłoniętą strukturę.

Eleganckie pergole z niewymagających konserwacji materiałów.

Szeroka gama wysokiej jakości pawilonów ogrodowych od Dancover obejmuje różne pergole. Te lekkie i eleganckie konstrukcje będą wyglądać niesamowicie w każdym miejscu. Nasze pergole to lekkie i solidne konstrukcje z charakterystycznym płaskim dachem wykonanym z poprzeczek, listew lub wytrzymałej tkaniny - lub kombinacji obu materiałów. W przeciwieństwie do większości naszych pawilonów ogrodowych, pergole to otwarte konstrukcje bez ścian bocznych i zasłon. To sprawia, że wyglądają na znacznie jaśniejsze, a jednocześnie wizualnie zajmują bardzo mało miejsca. Bez względu na to, którą z naszych eleganckich pergoli wybierzesz, będziesz mieć wspaniałe miejsce, aby cieszyć się ogrodem, tarasem lub basenem jeszcze bardziej.

Czas na relaks w przyjemnym cieniu.

Słowo pergola pochodzi z języka włoskiego i oznacza projekcję. Pergola była pierwotnie belkami wystającymi z domu i podtrzymywanymi przez kolumny lub podobne elementy na drugim końcu. Oczywiście nasze pergole są wolnostojącymi konstrukcjami, dzięki czemu można je umieścić w dowolnym miejscu - w pobliżu domu lub w ogrodzie. Możesz również zamówić solidne i trwałe zadaszenie tarasowe z lekkich i niewymagających konserwacji materiałów. Zadaszenia bardziej przypominają oryginalne pergole, wystające ze ściany domu. Użyj zadaszenia, aby uzyskać przyjemny cień i schronienie przed deszczem połączone z domem lub ze ścianą ogrodową. Dzięki zadaszeniu tarasowemu lub pergoli możesz cieszyć się przyjemnym cieniem i schronić się przed deszczem lub opadającą rosą w nocy. Co więcej, meble ogrodowe i inne rzeczy będą chronione przed słońcem i deszczem.