Poszycie wewnetrzne

Namioty imprezowe jeszcze piękniejsze.

Namioty imprezowe mogą być piękne same w sobie i mają wielki wpływ na ogólne wrażenie i atmosferę, kiedy urządza się przyjęcie lub inną ważną imprezę w gronie rodzinnym lub firmowym. Dancover posiada wiele wspaniałych namiotów imprezowych z całą gamą interesujących wykończeń, lecz nic nie może równać się z cudownym namiotem imprezowym z wewnętrznym poszyciem połączonym z zasłonami na wsporniki stelaża.

Namiot imprezowy z poszyciem wewnętrznym.

Namioty imprezowe w różnych rozmiarach i wykonaniach zyskają bardzo specyficzny wygląd dzięki wewnętrznemu poszyciu dachowemu, kiedy to miękka, biała tkanina będzie zwieszać się z dachu wzdłuż ścian namiotu. Stwarza to przytulny i romantyczny nastrój, a jednocześnie tkanina maskuje stelaż i łączniki namiotu imprezowego. Łatwo wtedy zapomnieć, że jest się w namiocie, a nie w zamku lub w sali balowej ekskluzywnego hotelu. Możesz wybierać z szerokiej gamy rozmiarów poszyć i zasłon, które będą dokładnie pasować do Twojego namiotu imprezowego.

Namioty imprezowe w romantycznym stylu.

Poszycie sufitowe i zasłony na stelaż namiotu imprezowego cechują się wspaniałym, jedwabistym wyglądem, który tworzy w namiocie idealny nastrój podczas przyjęć weselnych lub innych ważnych imprez. Poszycie i zasłony na stelaż namiotu imprezowego czynią wygląd całego namiotu jak i doświadczenie z przebywania w nim całkiem wyjątkowym. Sprawia to, że zasłony na stelaż i poszycie wewnętrzne namiotu są detalami, które robią największe wrażenie podczas oglądania zdjęć z tego specjalnego dnia, kiedy odbywało się przyjęcie.

Poszycie wewnętrzne nadaje namiotowi zupełnie nowy charakter.

W odniesieniu do całkowitych wydatków na przyjęcie i wyposażenie, koszt poszycia wewnętrznego i zasłon na stelaż nie będzie duży, a zrobi wielką różnicę. Możesz oczywiście dobrać poszycie wewnętrzne i zasłony na stelaż dokładnie dopasowane do rozmiaru Twojego namiotu.