Kontenery

Kontenery są elastyczne i bezpieczne.

Kontenery stanowią idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz bezpiecznego i elastycznego magazynu. Oferujemy wytrzymałe kontenery z ocynkowanej na gorąco stali w bardzo konkurencyjnych cenach. Kontenery są wodoszczelne i przystosowane do trzymania na zewnątrz przy każdej pogodzie. Możesz oczywiście wykorzystać je również w pomieszczeniu. Podwójne drzwi skrzydłowe z zamkiem i klamką zapewnią bezpieczeństwo i łatwy dostęp do środka. Szerokie drzwi umożliwiają także przechowywanie dużych przedmiotów, więc kontener zapewni miejsce większości rzeczy. Ważną cechą jest to, że można je złożyć i rozłożyć w razie potrzeby. Ta elastyczność daje mnóstwo miejsca na wszystko, kiedy tylko potrzebujesz. Możesz także przenieść kontener za pomocą wózka widłowego lub dźwigu. Z takim funkcjonalnym kontenerem uzyskujesz idealne rozwiązanie magazynowe, ponieważ po rozmontowaniu zajmuje bardzo mało miejsca.

Kontenery przyjazne środowisku dla bezpiecznego przechowywania.

Przechowujesz materiały bazujące na oleju i łatwopalne? Nasze przyjazne środowisku kontenery zapewniają bezpieczną przestrzeń dla takich specjalnych materiałów. Mają podłogę wychwytową, dlatego nie musisz martwić się chemicznym wyciekiem. Z takim wytrzymałym kontenerem możesz mieć pewność, że Twoje materiały przechowywane są w bezpieczny sposób bez ryzyka dla środowiska.

Kontenery ze specjalnymi dodatkami.

Kontenery od Dancover dostępne są z różnymi akcesoriami, które możesz dodać w razie potrzeby. Są to półki, rampy, uchwyty do butli gazowych, belki zabezpieczające, prowadnice do wózka widłowego i kratki wentylujące. Zwróć jednak uwagę, że jeśli chcesz kupić coś z powyższych akcesoriów, musisz skontaktować się z naszym Działem Obsługi, aby otrzymać gotowy kontener z zainstalowanymi już dodatkami. Istnieje możliwość zainstalowania więcej niż jednej kratki wentylacyjnej. Informacje kontaktowe Działu Obsługi znajdują się na naszej stronie dancovershop.com.